Aşırı kilosu olanlar! Bu yazıyı mutlaka okuyun

Soma şehitleri İzmit’te anıldı

Kahvaltı salonunu benzin döküp…

.suck alan adı için ne kadar öderdiniz

Nihat Doğan’a darbe üstüne darbe!

Gündem 16 Şubat 2015
334

Nihat Doğan’ın Twitter üzerinden paylaştığı mesaj büyük yankı uyandırdı. Vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayetinden sonra Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti tepki çekti. Tepkiler sonrası tweeti silen Nihat Doğan’a bir darbede Galatasaray kulübünden geliyor. Tweet sonuncunda büyük tepki alan Nihat Doğan, Galatasaray camiasında da yoğun eleştirilerin odağında. Eski yönetici Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan’ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu.

NİHAT DOĞAN’A DARBE ÜSTÜNE DARBE FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

ÜÇ KADIN AVUKAT SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Üç kadın avukat şahsın tanınan, bilinen ve bazı kesimlerce sevilen, topluma mal olmuş bir kişi olduğunu, twitter’da 464 bin takipçisinin bulunduğunu belirten avukatlar, suç duyurusu dilekçelerinde Doğan’ın söz konusu mesaj ile TCK 215. madde kapsamında suçu ve suçluyu övdüğü, Anayasanın 2. maddesinde cumhuriyetin niteliklerinden biri sayılan laiklik ilkesinin insanları, toplumu ahlaksızlaştığını ifade ederek tecavüz suçunu laiklik ilkesine bağladığı ve TCK 216. maddesi uyarınca ‘Halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak aşağılama” suçunu işlediğini önesürdü. Avukatlar Eren İlhan Güney, Şehrazat Mercan ve Gözde Uzsoy ayrıca Nihat Doğan, hakkında tazminat davası da açacaklarını söyledi.Avukatlar daha sonra, Doğan’ın cezalandırılması taleplerini içeren suç duyurusu dilekçesini İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdi.

Ayrıca yakında düzenlenecek Survivor All Star’da olması beklenen Nihat Doğan gelen aşırı tepkiler sonucu Acun Ilıcalı tarafından yarışma kadrosundan çıkartıldı,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: