Alex De Souza tuvalete saklandı!

Ay Yıldızlı inek görenleri şaşkına çeviriyor

Bedelli askerlik yürürlüğe girdi

Örnek sıvacının tek isteği

Neriman Tüysüz ustalara taş çıkartıyor

Gündem 8 Mayıs 2015
389

Zonguldak’ta oturan 2 çocuk annesi 42 yaşındaki Neriman Tüysüz, eşi Salih Tüysüz ile beraber, ev ve işyerlerinde elektrik, su tesisatı, badana işleri yaparak, fayans döşeyerek aile bütçesine katkıda bulunduğu öğrenildi

Çok yönlü Neriman Tüysüz, 15 yıldır ev ve işyerlerinde eşiyle beraber çalışıyor. Eşinin yanında işi öğrenerek ustalaşan Neriman Tüysüz, bazı işlerde de tek başına çalışıyor. Fayans döşeme, elektrik ve su tesisatı işçiliğini de öğrenen Tüysüz, özellikle oturduğu mahallede ve çevresinde aranan usta oldu. Şu anda sahil bandındaki balıkçı barınaklarının sıva ve badanasını yapan Neriman Tüysüz, kendisini görenlerin şaşırdığını ifade etti. Neriman Tüysüz, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“15 yıldır bu işi yapıyorum. Eşim de çalışıyor ama yeterli olmuyor. Eşime destek olmaya çalışıyorum. 2 çocuğum var. Onların eğitimine katkı yapıyorum. Geçinmek için çalışmaya mecburuz. Öğleye kadar evde işlerimi hallediyorum. Öğleden akabinde da çalışmaya gidiyorum. Her koyduğum tuğlayı çocuklarım için koyuyorum. Her yaptığım harcı çocuğumun ekmeği olarak düşünüyorum.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: