Dünyanın gözü kulağı Apple’da

Milli sporcular valinin yanında!

Google ile Yandex mahkemelik oldu!

‘Olur Olur’ ve 9 yeni film vizyona girdi!

Mutlu Kaya gözlerini açtı

Magazin 23 Mayıs 2015
347

Türkiye’yi yasa boğan Mutlu Kaya tedavi gördüğü Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi’nde gözlerini açtı. Bu arada hastaneye şarkıcı İzzet Yıldızhan’da gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yanında getirdiği çiçeği ise anne Kaya’ya verdi. Hastane önünde aileyle bir süre sohbet ederek durumu hakkında bilgi alan Yıldızhan, daha sonra Mutlu Kaya’nın yattığı yoğun bakım ünitesine geçti. 

GÖZLERİNİ KIRPARAK CEVAP VERİYOR
Mutlu Kaya’nın odasına çıkacak İzzet Yıldızhan’a steril kıyafetler giydirildi. Üniteye giren şarkıcı Yıldızhan Mutlu Kaya’yı yaklaşık 10 dakika gördü. Çıkışta ise gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mutlu Kaya’yı ziyaret eden şarkıcı İzzet Yıldızhan şunları söyledi.

“Konuşmalarıma gözlerini kırparak cevap verdi. Elini tuttum ona kendi ismimi hitap edip ‘Ben İzzet Yıldızhan’ım Mutlu’cum seni ziyarete geldim’ dedim. İnanılmaz derecede o sırada arkadaşlar da gördü, gözlerini açıp kapamaya başladı. Buna ben de çok şaşırdım. Yanında olanlar ilk kez böyle tepki verdiğini söyledi. Sonra konuşmayı sürdürdüm ‘Sen iyileş ben seninle televizyon programı yapacağım’ dedim. O sırada gözlerini kıpır, kıpır açıp kapamaya başladı. Sabah da gözlerini açıp, kapatıp tepki vermiş ama ilk kez bu kadar büyük tepki verdiğini söylediler. Ben gördüm ümit büyük ve çok iyi gördüm. Yüzünde şişlik yoktu. Şiddetin hiçbir yönü savunulamaz. Dünyanın her yerinde şiddete büyük bir şekilde karşı gelmeliyiz. Mutlu kızımıza da yapılan saldırıda aynıdır toplum olarak şiddetle karşı gelmeliyiz.” 

Mutlu Kaya’nın babası Mehmet Kaya ise bu sabah Mutlu’ya müzik dinletilmeye başlandığını belirterek, durumunda ışık olduğunu ve gözlerini kırpmaya başladığını söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: