Doktor ameliyatta hemşireyi yumrukladı

İspanya’da üç Türk boğuldu

‘Niyet tazelenmesine ihtiyaç vardı, iyi oldu’

Çocuk yaşta evliliklerin doğurduğu psikolojik travmalar

Murat Dalkılıç: ‘Flörti değilim’

Magazin 23 Şubat 2015
258

Murat Dalkılıç, tiyatro eğitimi gördüğünü, sinema-televizyon alanında master yaptığını, 16 yaşından bu yana sahnede olması ve oyuncu arkadaşlarının da etkisiyle video klip çekimlerinde zorlanmadığını söyledi. Dalkılıç, zorlandığı fotoğraf çekimlerinden nefret ettiğini ifade etti. Dalkılıç, Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlarken, ‘Kördüğüm’ şarkısının 3 gün süren klibinde günde 14-15 saat oynayan Özge Özpirinççi’ye minnettar olduğunu, söyledi.

MURAT DALKILIÇ FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

SARIŞIN SEVGİLİM OLMADI

Murat Dalkılıç, ‘Bu Nasıl Aşk’ klibinde sarışın Finlandiyalı top model Heidi Hautane’nin rol aldığını belirtirken, bir soru üzerine, “Hiç sarışın sevgilim olmadı. Sarışınlarla o şekilde iletişim kuramıyorum herhalde. Daha doğrusu o gözle bakamıyorum sarışınlara. Bilmiyorum renkli gözlü sarışın falan. Daha fazla ben esmer insanıyım. Daha Ortadoğu insanıyım. Kadına daha çok yakıştığını düşünüyorum” dedi. 

MURAT BOZ HEP TELEVİZYONDA ZATEN

Murat Dalkılıç, internetteki arama motoru Google’da Murat Boz’u geçerek birinci sırada çıktığı hatırlatılınca, esprili dille şunları söyledi:”Şundan dolayı olabilir o; Murat hep televizyonda zaten. İnsanların merak edip araştırdığı, araştırması gereken biri değil. Ben de hiç televizyonda değilim. Röportaj bile vermiyorum. Yeni şarkılarım beğenildi, sevildi. O yüzden daha fazla aratılıyor olabilir. Ama bunu Murat’a söyleyeceğim birazdan. Ben çok klip çekiyorum. Aslında Murat’ın (Boz) da çok fazla hit şarkısı var. Bir albümde 5-6 klip çektiğim, çok fazla uğraştığım için kendi mesleğimle, şarkıcılıkla biraz daha daha fazla hit oluyor olabilir. Murat biraz televizyonda başarılı. Çok güzel, acayip espirili bir adam. İnsanlar onu orada çok sevdi. O da insanların ona yaklaşımını sevdi. O yüzden biraz daha orada duracak o.” Murat Dalkılıç, hangi oyuncuları çok sevdiği sorulunca, “Serenay’ın oyunculuğunu seviyorum. Sinem Kobal da, Merve de, Tuba Büyüküstün de çok iyi. Ama ben yaşlıları daha fazla izlemeyi seviyorum. Yaşlı kadınlar bence çok güzel oyun veriyorlar Türkiye’de” karşılığını verdi. Dalkılıç, bir kadında zekaya çok önem verdiğini vurgularken, şunları söyledi:

İŞKOLİĞİM FLÖRTİ DEĞİLİM

“Dışarıdan çok eğlenceli görünse de çok zor bir meslek yapıyoruz. Çok vakit ayıramıyorsun, görüşemiyorsun, kıskançlıklar yaratabiliyor. Bunu çok kaldırabilecek olgunluğa da sahip birisinin zekası beni etkileyebiliyor. ‘Mükemmel kaşı- gözü, işte şöyle fiziği, kariyeri olsun’ falan diyen bir adam değilim hiç. Hiç olmadım yani öyle. Erkekler flört severler yani. Bunu sevmeyecek erkek olacağını pek zannetmiyorum. Şıpsevdi olmamayı da tercih ediyorum. Belki mesleğimin bana vermiş olduğu duvarlar var. O duvarları koyuyorum. Gönül ister ki flört edeyim, gezeyim, sağda solda, bir sürü mesajlaşıvereyim falan öyle olmamış yani. Benim hamur başka türlü gelişmiş. Ben biraz işkolik bir adamım. Yani ‘flörti’ değilim. Murat Dalkılıç, son albümümde ‘Uğur’ isimli bir şarkısı olduğunu ayrıldığı sevgilisi Merve Boluğur’a ‘Doğum günü hediyesi’ olarak yazdığını anlatırken, “Başka yok. Yayınlanmış yok. Güzel başlıyor, sonra olmayabiliyor bu işler hep kısmet. Olmayınca olmuyor yani” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: