Son dakikada gol gelince bakın neler oldu !

Facianın eşiğinden dönüldü

Bu illerde okullar tatil !

MHP’li Eryılmaz’dan esnaf ziyareti

Müezzinoğlu müjdeyi verdi! Bursa’ya 3 hastane geliyor

Sağlık 20 Nisan 2015
285

Sağlık Bakanı Mehmet Müezinoğlu, Bursa’ya 3 hastane müjdesi vererek, “Çekirge Devlet Hastanesi’ni büyüteceğiz. Büyükorhan ve Harmancık’a da yeni hastane yapacağız” şeklinde konuşarak müjdeyi verdi.

Seçim uğraşlarını Büyükorhan ve Harmancık’ta sürdüren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa’ya 3 hastane müjdesi verdi. Genel seçimlerde Bursa’dan 15 milletvekili çıkarmayı hedeflediklerinin altını çizen Müezzinoğlu, “Milletvekili sayımız ne olur. Bu Bursa’nın, Büyükorhan’ın ve Harmancık’ın cömertliğine bağlı. Ama şu anda 18 milletvekili adayımız var. Bunlar seçimlerden akabinde da çalışmaya devam edecek. Resmi olarak sayıyı 15 yapın, başımızın üstünde yeri var” dedi.

Bursalılara hastane müjdesini veren Müezzinoğlu, “Bin 300 yataklı şehir hastanesinin temelini 9 Mayıs’ta atacağız. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden de arsayı aldık. Çekirge Devlet Hastanesi’ni büyüteceğiz. Oraveya 800 yataklı bir hastane yapacağız. Bugün Büyükorhan ve Harmancık’ta eski Türkiye’nin hastaneleri var. Şimdi iki tane büyük hastanenin sadakası olarak Büyükorhan’a da Harmancık’a da yapacağız. Büyük Türkiye’yi biz milletimizle kuracağız” dedi.

Bakan Müezzinoğlu, partililere seslendikten akabinde yurttaşlarla sselamlaştı ve sorunlarıyla ilgilendiği görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: