MOBESE kameraları darphane gibi !

Üretici ile market arasındaki fiyat farkı cep yakıyor

Gaziantep’te düzenlenen Uluslararası Kukla Şenliği son buldu

Beylikdüzü’nde eksikler tamamlanıyor

Milli sporcular valinin yanında!

Spor 19 Mayıs 2015
292

Ağrı Valisi Musa Işın, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle milli sporcuları makamında kabul etti.

Kendisine sunulan Türk Bayrağı’nı öperek teslim alan Vali Işın, Türkiye, Avrupa ve geçen dünya şampiyonlarında türlü dallarda dereceye girmiş milli sporcuların bayramını kutladı. Gençlerle spor üstüne uzun süre sohbet eden Vali Işın, “Gençler bizim geleceğimizdir. Onlara hem maddi hem de manevi açıdan güzel bir gelecek hazırlamamız lazım. Gençlerimizin güzel ahlakla, toplumun geleneklerine ve değerlerine göre yetiştirilmesi ve kötü alışkanlıklardan uzak durması lazım. Burada da bize görev düşüyor. Önce kendisine yararlı olacak bir gençlik yetiştirmeliyiz. Çünkü kendisine yarar sağlayamayan ailesine, çevresine, topluma yarar sağlayamaz. İnşallah bu pırıl pırıl gençlikle geleceğe emin adımlarla beraber yürüyeceğiz” dedi.

Gençlere derslerini aksatmamaları hususunda uyaran Vali Işın, “Spor önemlidir. Ama sporu yaparken eğitimi aksatırsak eksik kalırsınız. Biz büyükleriniz olarak her konuda sizin yanınızdayız. Sizden de hem spor anlamında, hem eğitiminizde, hem de ahlaki yönden güzel şeyler bekliyoruz. Çünkü bir sporcu için yetenek kadar ahlak da gereklidir. Anne ve babalarınıza karşı, ailenize karşı saygılı olun. Çünkü onların bizim üzerimizde çok emeği var. Hem de hiçbir şeyle ölçülmeyecek kadar. Ülkemiz için, milletimiz için güzel yarınlar inşa etmemiz lazım. Bu konuda size çok iş düşüyor. Kendinizi iyi yetiştirerek, güzel başarılara imza atarak katkı sunmak sizin elinizdedir. Şu ana kadar elde ettiğiniz başarılar için sizleri, ailenizi ve hocalarınızı kutluyorum. Bundan akabindeki süreçte de nice başarılar diliyorum” dedi.

Vali Işın’a ziyaret akabinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Budak tarafından spor ayakkabı armağan edilirken, Vali Işın da sporculara türlü armağanlar verdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Mustafa Sarıgül adliyede !

Mustafa Sarıgül adliyede !

28 Ocak 2015
364
Hastaneler mahkumlarla doldu!

Hastaneler mahkumlarla doldu!

10 Haziran 2015
393

%d blogcu bunu beğendi: