Sibel Tüzün’den yeni single

Hüseyin Yaralı Gökçeköy Mahallesinde

Erkan Zengin alacakları için kulübe ihtar çekti.

‘Hacker’lık çok kolay bir iş’

MHP’li başkan yağmur duasında

Gündem 17 Mayıs 2015
487

Milliyetçi Hareket Partisi, Nöbeti Baba Yağmur Duası faaliyetlerine katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (Milliyetçi Hareket Partisi), Çorum’un Boğazkale beldesinde bu yıl 125’incisi düzenlenen Nöbeti Baba Yağmur (Şükür) Duası Kaynaşma ve Barışma faaliyetlerine katıldı.

Aygar Dağı zirvesinde düzenlenen tesirliğe, Boğazkale Kaymakamı Osman Aydoğan, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, parti yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

1890 senesinden bugüne kadar geleneksel hale getirilen tesirliklerde dargınlar barıştırılarak, yağmur ve şükür duaları yapıldı.Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, tesirlikte yurttaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak yurttaşlara tatlı ikram eden Kayrıcı, Yağmur ve şükür duası faaliyetlerinin 125 yıldır yörede devam ettiğini, küskünlerin barıştırılmasına öncülük ederek halkın birbiriyle kaynaşmasını sağlaması açısından büyük bir organizasyon olduğunu dedi.

Programda yurttaşlar Nöbeti Baba Türbesi’ni ziyaret ederek dua ettiler. Etkinlik sonunda katılımcılara pilav ve et ikram edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi heyeti gün içerisinde Arıcı Köyü ve Büyük İncesu Köyü’nde de yağmur duası faaliyetlerine katıldı.

HABER:Mustafa ULUSOY

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: