İran’da 2 kişi idamdan son anda kurtuldu!

Galatasaray’da transfer operasyonu

Güreşçiler Bulgaristan yolcusu

Çin Uygurlara savaş ilan etti

MHP’li Ali Adnan Kaya’dan Lütfi Elvan’a cevap

Gündem 8 Mayıs 2015
248

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, AK Parti Antalya Milletvekili adayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi Elvan’ın izahlarına yanıt verdiği görüldü. Bu ülkenin doğru ellerde olduğu, yolsuzlukların önüne geçildiği sürece yoksul halk kalmayacağını söyleyen Kaya Milliyetçi Hareket Partisinin seçim beyannamesinin toplumun talebi doğrultusunda hazırlanan bir seçim beyannamesi olduğunu ifade etti.

YOKSULLUK AÇIKLAMASI

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan’a “Emekli eli bol, refah içerisin de mi yaşıyor?” diye soran Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, Lütfi Elvan’ın siyasi partilerin seçim beyannamelerini vaat olarak nitelediğini, AK Parti olarak emekliye, dula, yetime, işçiye, şehit, gazi ve malul aylıklarına bir vaatleri bulunmadığını ileri sürdü. Kaya”Sosyal güvenlik sistemini tek çatıda birleştirdiniz de emekli aylıklarına yüzde 100 zammı yaptınız? Emekli eli bol, refah içerisin de mi yaşıyor? Verdiğiniz aylığın bile açlık ve yoksulluk sınırının ne kadar altında olduğunu görmüyor musunuz? Bu ülke doğru ellerde olduğu, yolsuzlukların önüne geçildiği sürece yoksul halk kalmayacak.” şeklinde konuştu.

İMKAN SAĞLAYACAK

Milliyetçi Hareket Partisinin beyannamesinin her kesime imkan sağlayan bir seçim beyannamesi olduğunu söyleyen Kaya, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesi toplumun her kesiminin maddi ve manevi sıkıntılarının tamamına çözüm getirecek kapsamdadır. Milliyetçi Hareket Partisi seçim beyannamesi her kesime imkan sağlayan bir seçim beyannamesidir. Seçim beyannamemizde yer alan ekonomik ve sosyal hayatı düzenleyecek olan projelerimizin kaynağı da hazırdır. Önceliğimiz ise AK Parti zihniyetinin parçaladığı sosyal yapı olacaktır. Bunun için seçim beyannamemizde bulunan “Sosyal Onarım ve Kalkınma” projesi önceliğimizdir. Toplumun tüm kesimlerine insana yaraşır iş fırsatlarının sunulduğu, iş gücünün niteliğinin yükseltilip tesir kullanıldığı, iş sağlığı ve güvenliği şartlarının iyileştirildiği bir iş gücü piyasasının oluşturulması sağlanacaktır.” şeklinde konuşmaları son buldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
‘Suikast değil protesto’

‘Suikast değil protesto’

13 Kasım 2014
353
Van’da deprem

Van’da deprem

24 Haziran 2015
401
Carlo Ancelotti sakata geldi

Carlo Ancelotti sakata geldi

13 Mayıs 2015
243
İran operasyonu kınadı

İran operasyonu kınadı

26 Mart 2015
310
Kula’da yeni aşçılarr!

Kula’da yeni aşçılarr!

19 Mayıs 2015
308

%d blogcu bunu beğendi: