Saçları döküldü Collina oldu

Türkiye güvende değil

Kamyon ile midibüs çarpıştı 20 yaralı!

Taksim’de sıkı polis önlemi

MHP’li adaylardan köy ziyareti

Gündem 21 Nisan 2015
273

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (Milliyetçi Hareket Partisi) Erzurum Milletvekili adaylarının seçim uğraşları merkez beldelere bağlı mahalle köylerle devam ettiği görüldü. MHP’li milletvekili adayları Profesör Doktor Kamil Aydın, Ertürk Çimen ve Gökhan Arslan, merkeze bağlı Ali Bezirgan, Sağırlı ve Uzun Ahmet köylerinde ev toplantıları yaptı, seçmenlerle buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Profesör Doktor Kamil Aydın, katıldığı ev toplantılarında üretimin önemine dikkat çekti ve, “Tarım ve hayvancılık şehri olan Erzurum’da, üretici maalesef kazanamaz hale geldi. Dört bir yanından bereket fışkıran topraklara yokluk ve yoksulluk hakim oldu” şeklinde konuştu.

Mahalle köylerde gerçekleştirilen ev toplantılarında konuşan Kamil Aydın, Erzurum’un geçmişte sadece Türkiye’ye değil, bölge ülkelerine bile et ihraç eden bir il olduğunu vurgulayarak, “Bugün ne yazık ki, ihtiyacımız olan et ve et ürünleri bile Erzurum’a dışarıdan geliyor. Tarımsal üretim dibe vurmuş halde. Üretimin olmadığı yerde güçten ve kazançtan bahsedilemez” dedi.

Erzurum’un tarım ve hayvancılık sektörlerinde yeniden aktif ve dinamik bir hale gelmesinin lakin Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının uzmanlığıyla mümkün olacağını anlatan Kamil Aydın, “Allah’ın izniyle Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında çiftçilerimiz, besicilerimiz ve üreticilerimizin yüzü yeniden gülecek. Hayvancılık yeniden ivme kazanacak. Tarımsal üretim canlanacak. Yokluğun hüküm sürdüğü topraklar, yeniden bolluk ve bereketle kucaklaşacak” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Ersun Yanal Trabzon’da

Ersun Yanal Trabzon’da

12 Kasım 2014
350
Ağaçlar bu sefer eser açtı

Ağaçlar bu sefer eser açtı

13 Mayıs 2015
245
Dağ başında kahve şekli

Dağ başında kahve şekli

21 Mayıs 2015
315
Afgan çocuk hayata tutundu

Afgan çocuk hayata tutundu

23 Ocak 2015
322

%d blogcu bunu beğendi: