Hollanda Türkiye maçı hangi kanalda yayınlanacak ?

TGC: ‘Akreditasyon uygulanması bir hak ihlalidir’

Türk Boru Akımı hız kesmeden görevine devam ediyor!

Fulya Ünlü rekor kırdı

MHP Giresun’a bir aday daha

Gündem 18 Ocak 2015
286

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin Giresun’da yapılacak il kongresi öncesi adaylar ortaya çıkmaya başladı. İbrahim Dizdar MHP Giresun il başkanlığına adaylığını açıkladı. 
Parti binasında basın toplantısı düzenleyen MHP Belediye Meclis üyesi İbrahim Dizdar, daha önce bir çok sivil toplum kuruluşlarında görev yaptığını ve partisinin Merkez İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunduğunu hatırlattı.

ŞAHSİ ÇIKAR İÇİN GÖNÜL VERMEDİK
Dizdar “Dava arkadaşlarımın merkez ilçe başkanım ve il başkanım ile yaptığımız görüşmelerde ilçe başkanlarımızın da destekleriyle il başkanı olmam yönünde görüşler ortaya konuldu. Bunun üzerine 25 Ocak tarihinde yapılacak olan kongrede il başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Bilinmeli ki biz bu davaya makam mevki sahibi olmak için yada üzerinden şahsi çıkar amacına ulaşmak için gönül vermedik. Seçim dönemi ortaya çıkıp sonradan kaybolanlardan hiç olmadık. Hep buradaydık hep burada olacağız. Sebepler,sonuçlar ne olursa olsun” dedi.
MHP İl Başkan adayı Dizdar’ın adaylığını açıkladığı basın toplantısına MHP İl Başkanı Orhan Erzurum, MHP İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: