Açılan kuyulardan petrol fışkırıyor!

Trabzonspor Ersun Yanal’la prensip anlaşmasına vardı

Aziz Yıldırım Nabi Avcı’yı bombaladı

Zeki Alasya Metin Akpınar reklam filminde buluştu!

Metin Albayrak: ‘Oraya kazanmaya gidiyoruz’

Spor 21 Mart 2015
276

Konuşmasına Slaven Biliç’e destek vererek başlayan Albayrak, “Beşiktaş bu ligin en iyi oynayan takımı ve başında da Biliç var” diye konuştu.

LİDER OLARAK GİDİYORUZ

Metin Albayrak Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nden elenmesi ve Fenerbahçe derbisiyle ilgili şöyle konuştu: “Derbi maçlarının havası çok farklı tabii ki. Biz lig lideriyiz oraya lig lideri olarak gidiyoruz. Bu bilinçle gidiyoruz. Arkadaşlar da o çerçevede hazırlanacak. Artık bir defteri kapattık önümüze bakacağız. O yüzden o maçın havasının çok farklı olacağını düşünüyorum” dedi.

FENERBAHÇE MAÇINA İNANIYORUM

Albayrak’ın açıklamaları şöyle devam etti: “Bunlar çok yazılıp çiziliyor ama hocamıza inanıyoruz, güveniyoruz. Sezon başından bu yana, bu sene çok iyi top oynuyoruz. Avrupa kupalarında da çok iyi oynadık. Bugün taraflı tarafsız herkesin söylediği bir söylem var; Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı ve bu takımın da başında hocamız var. Ben o söylemlere katılmıyorum açıkçası. Fenerbahçe maçına çok inanıyorum ben. Oraya kazanmaya gidiyoruz. O yüzden Avrupa kupası maçını kapattık lige döndük. Her işte bir hayır vardır derler buradan da kendimize ders çıkartmalıyız inşallah kazanacağız” diyerek sözlerini bitirdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: