Buğdaya dikkat!

Timur Noyan’dan Fernandao açıklaması

Berberden ibretlik karar

3 keçi karşılığında futbolcu transferi!

Meryem Uzerli’den şok açıklamalar!

Magazin 5 Şubat 2015
367

‘Türkiye’nin en büyük televizyon starı Almanya’da yaşıyor’ başlıklı röportajda, 31 yaşındaki annesi Alman, babası Türk olan Meryem Uzerli’nin Sultan Süleyman’in eşi Hürrem Sultan olarak rol aldıgı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisi sayesinde Türkiye’ye ismini duydurduğu belirtildi. Röportajda, 100 bölüm süren ‘Muhteşem Yüzyıl’ın her hafta dünyanın 60 ülkesinde 350 milyon seyircinin başını döndürdüğü belirtilirken şöyle denildi:

ÇOK SEVİNDİM

“Birden ünlü olan güzel oyuncu, neye ugradıĝını şaşırdı. ‘Bir anda elma alırken bile kameralar beni takip etmeye başladı. Acaba marketi mi çekiyorlar diye düşündüm ama gerçekten benim resmimi çekiyorlarmış’ diye gülerek anlatıyor Meryem Uzerli. ‘Havaalanında Ruslar ve Çinliler de resim istemeye başlayınca, bir şeyler değiştiginin farkına vardım. Çekimlerdeyken dizinin bu kadar başarılı olduğunu pek anlamamıştım ama tabii ki çok sevindim.” 

Meryem Uzerli icin tükenmişlik sendromunun gelişmesine neden olduğunu anlatırken şöyle dedi:

ÇOK YORULMUŞTUM

“Çok yorulmuştum. Sadece çalışma şartları veya özel hayatım yüzünden değil. Bazen değişik durumlar üst üste geliyor ve zamanla kritikleşiyor.” 

Röportajda, İstanbul’da 3 yıl yaşayıp çalışan Meryem Uzerli’nin Almanya’ya dönerken beklenmedik hamileliği olduğu, Berlin’e yerleşmesi ile rahatladığı ve  normal bir yaşama dönmesini sağladığı kaydedilirken, “Kızı Lara’yı doğurduktan sonra, her türlü teklifi reddediyor. Ve şimdi oyunculuk hayatına dönmeye hazır” derildi.

Röportajda, Meryem Uzerli’nin 7 rakamlı bir anlaşmaya imza attıktan sonra, kendisi için senaryosu hazırlanan bir haftalık dizi için Türkiye’ye dönmeye hazırlandığı kaydedildi.  Meryem Uzerli, “Haziran ayı gibi İstanbul’a yerleşmeye hazırlanıyorum. Seyahat uçakla çok uzun olmadığı için, eski ve yeni hayatımı bir araya getirebileceğimi inanıyorum” dedi.

ÖNERİLERDE BULUNDU

Meryem Uzerli, salı günü uçakla Almanya’dan İstanbul’a dönerken, Özcan Deniz’in senaryo ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Görevimiz Tehlike’ filmini izledi. Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan ile birlikte fotoğraf çektiren Uzerli, “Nasıl güldüm, nasıl ağladım.. O kadar etkilendim ki. Acayip” derken sosyal medyadaki takipçilerine izlemelerini önerdi. 

Uzerli, İstanbul’da bindiği taksiden ve THY ekibi ile fotoğraflarını da yayınladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: