Mortal Kombat X severlere müjdeli haber

TEOG sınavları ne zaman açıklanıyor ?

8 aylık hamile eşini öldüren sanık yargılanıyor

‘6. İstanbul Finans Zirvesi’gerçekleştirildi

Mersin İdmanyurdu başkanı Rıza Çalımbay’a yüklendi

Spor 24 Şubat 2015
280

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı yakaladıkları iyi havayı kimsenin kimsenin bozmasına da müsaade etmeyeceklerini belirten Kahramanlı, şöyle konuştu: “İşini en iyi şekilde yapan bir kadroya sahibiz. Sahada sonuna kadar mücadele eden, savaşan bir ekip var. Ligdeki durumumuz şu an çok iyi. Dördüncü sıradaki takımla aramızda 3 puan fark var. İlk 4-5’lerde yer almak istiyoruz. Bu güce de sahibiz. Kupada da gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Nereye kadar gidebilirsek, oraya kadar gideceğiz.”

EN İYİ ÖDEMEYİ MERSİN İDMANYURDU YAPIYOR

Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı futbolcuların, paralarını alamadıklarını gerekçe göstererek antrenmana çıkmamasını da değerlendirdi. Başkan Kahramanlı’nın açıklamaları:”Burada bilinmeyen bir şey var. Bugün Türkiye ‘de ödemesini en iyi yapan takım Mersin İdmanyurdu’dur. Şu anda sadece Ocak ayı maaşı ile 12 maç başını ödemedik. Ama hiç ödeme yapmamışız gibi yansıtılıyor. Yönetim olarak biz bunları hak etmiyoruz. Bu olay bizi çok üzdü, çok kırdı. Benim telefonum 24 saat açık ve herkes bana istediği zaman ulaşabiliyor. Çok sevdiğimiz Rıza Hoca’dan o gün benimle görüşmesini ve futbolcuları ikna ederek antrenmana çıkarmasını beklerdim.”

FUTBOLCULARA YAKIŞMADI

”Biz bir aileyiz ve kader birliği yapmışız, bunun böyle olmaması gerekirdi. Bugüne kadar hep verdiğimiz sözün arkasında durduk, durmaya da devam ediyoruz. Ama ne hikmetse bazı futbolcular geçtiğimiz hafta antrenmana çıkmadı. Bu durum futbolculara yakışmadı. Biz para bulmak için mücadele ederken, kaynak ararken, 1 maaş alacağı olduğu için antrenmana çıkmamak yakışmadı. Ben bu duruma çok kırıldım. Biz hiçbir şey yapmıyormuşuz gibi bir hava yaratıldı. Bunlar hoş şeyler değil. Güzel giden bir şeyi bozmaya çalışıyorsanız, kusura bakmayın biz bunu unutmayacağız, takipçisi olacağız. Herkes sorumluluğunu bilmeli. Futbolcu da hoca da yönetici de bilecek. Biz bir şehri temsil ediyorsak, hata yapmamamız gerekiyor.”Mersin İdmanyurdu ‘nun kentin takımı olduğunu, herkesin bu takıma sahip çıkması gerektiğini ifade eden Başkan Kahramanlı, son olarak, “Herkesin bu takıma destek olmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: