Ziraatçiler işaret etti. Yüzde 40’lık zam kapıda!

Azerbaycan Ermenistan sınırında kanlı çatışma !

Zincirleme kazada büyük facia! 6 ölü

Almanya karıştı 290 yaralı

Merada hem kendini öldürdü hem de eşini

Gündem 18 Mayıs 2015
308

Kırklareli’nde 41 yaşındaki Erdal Yıldırım, 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrıldığı eşi 40 yaşındaki Filiz Kaymaz’ı otomobille Karıncak köyü merasına götürüp pompalı tüfekle öldürdükten akabinde intihar etti. Çiftin cesedini tesadüfen geçen çoban tespit etti.

Erdal Yıldırım, 5 yıl önce eşi Filiz Kaymaz’dan şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrıldıktan akabinde İstanbul’a taşındı. Kaymaz ise 15 yaşındaki oğlu ile beraber Üsküp beldesi’ne taşınarak fabrikada işe girdi. Dün görüşmek için yeniden bir araya gelen çiftten Erdal Yıldırım, eski eşi Filiz Kaymaz’ı 45 SB 5021 plakalı otomobille alıp Karınca Köyü’ndeki meraya götürdü. Burada pompalı tüfekle eşini öldüren Yıldırım daha akabinde intihar etti. Tesadüfen meradan geçen çoban, yerde kişinin yattığını görerek jandarma personellerine haber verdi. Yapılan incelemede cesetlerin Erdal Yıldırım ve eski eşi Filiz Kaymaz’a ait olduğu belirlendi.

Savcılık ve jandarma personellerinin incelemesinin akabinde çiftin cesetleri otopsi için Kırklareli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Çiftin 15 yaşındaki çocuğunun bir süredir İstanbul’da oturan teyzesinin yanında kaldığı bilgisine ulaşıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: