Tedavi edilen kaplumbağalar doğaya salındı

100 milyar dolarlık ticaret için Türkiye’ye geliyor

Bayrağı yaktılar!

Kayserispor’da Süper Lig coşkusu

Mehmet Karakaş gerçeği açıkladı

Gündem 25 Nisan 2015
367

Geçtiğimiz gün Ak Parti Eğil İlçe Başkanlığı’nda 4 kişinin istifa ettiği yönünde çıkan haberlere izah getiren İlçe Başkanı Mehmet Karakaş, toplu istifaların gerçeği yansıtmadığını dedi.

AK Parti Eğil İlçe Başkanı Mehmet Karakaş, parti genel merkezi tarafından belirlenen Diyarbakır milletvekili adaylarının ile yakışmadığını gerekçe göstererek bazı üyelerin istifa ettiği yönündeki haberlerin doğruyu yansıtmadığını dedi. İlçe Başkanı Karakaş, “Ak Parti teşkilatı kişisel istekler doğrultusunda değil, toplumun beklentilerini daima ön planda tutmuştur. Kişisel beklentileri her şeyden üstün gören ve bu davayı şahsileştirenleri Ak Parti olarak tespit etmek her zaman mümkün olmayabilir. Aday belirleme sürecinin ne kadar titiz ve yerinde olduğu gerçeğini bu aracıyla toplumu tekrar görmüş oldu. Genel merkezimiz tarafından yapılan yoğun çalışmalar neticesinde bölge insanları tarafından ilgi gören ve bölge halkının sevgisine mazhar olmuş değerli adaylarımız belirlenmiştir. Keza Ak Parti’nin Diyarbakır’a vermiş olduğu önemin en belirgin örneklerinden biri Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ve devlet eski bakanı Mehmet Salim Ensarioğlu’dur. AK Parti Diyarbakır milletvekilleri adaylarından oluşan 11 kişilik listenin tamamı bize göre Eğillidir. Belirlenen adaylar genel merkezin teşkilatlara emanetidir” dedi.

Eğil İlçe Başkanı Mehmet Karakaş, istifa ettiğini duyuran Harun Karakoç’un asıl gerekçesinin başka bir siyasi partiden aday ve 1. dereceden akrabası olan birine destek vermek olduğunu dedi. Karakaş, ayrıyeten belde teşkilatında toplu bir istifanın söz konusu olmadığını bu tür haberlerin de gerçek dışı olduğunu dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: