Yıllık 7 milyon Euro’ya ret!

Özlem Yıldız marka yüzü oldu

Yaşlı kadına çarpan şöförü tokatladılar

Almanya’dan sözde Ermeni soykırımı açıklaması

Medcezir’de büyük şok Yaman vuruluyor!

Genel 20 Aralık 2014
288

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı ekranların fenomen dizisi Medcezir’de bu hafta Yaman’ın göğsünden vurulması izleyenleri şoke edecek.

Dizinin yeni bölümünde; Orkun’un tüm çabalarına rağmen yara almayan Yaman ve Mira’nın hayatı Turunç Nadir’in hapse girmesiyle büyük tehlikeye girecek. Babasının ve Sinan Enveroğlu’nun ölümünden Nadir’i sorumlu tutan Yaman, Selim ile birlikte Nadir’in katil olduğunu kanıtlamak isteyecek.

Leyla, Cengiz, Hasan ve Giray’ın şüphe çeken tavırları Yaman ve Selim’i harekete geçirecek. Altınkoy’da büyük bir deprem etkisi yaratacak sürpriz olaylar Yaman’ın vurulmasına neden olacak. Medcezir’de Selim’in öz oğlu yerine koyduğu Yaman’ın vurulmasına göz yaşları için feryat etmesi izleyenlerin yüreklerini burkacak.

Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç’in, yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in üstlendiği Medcezir’de Yaman’ı kimin vurduğu gibi birçok sorunun cevap bulacağı sürprizlerle dolu yeni bölümü 19 Aralık Cuma günü saat 20:30’da Star TV’de ekrana gelecek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir

%d blogcu bunu beğendi: