14 kişi IŞİD’e kaçarken yakalandı

PTT 1.Lig’de yeni yabancı kuralı açıklanıyor!

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde narkozsuz kalp ameliyatı

Samsung stratejisini değiştiriyor

Malatya’nın geleceği sağlam

Sağlık 26 Mayıs 2015
345

Gözde Akademi Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Profesör Doktor Mustafa Gürelik, Malatya’nın sağlıktaki geleceğinin parlak olduğunu ifade ederek halka müjdeyi verdi.

TEDAVİ EDİLİYOR

Beyin ve Sinir Cerrahisi’nin yaptığı ameliyatların büyük bir kısmını omurga ameliyatlarının ilgilendirdiğini kayıt eden Gürelik şöyle konuştu: “Bel ve boyun fıtığı, omurganın yaşlanmasına bağlı gibi sorunlara yönelik ameliyatlar yapıyoruz. Beyin ile ilgili hastalıklarda Beyin ve Sinir Cerrahisi’nin alanına giriyor. Beyin tümörleri, kanamaları, bebeklerde bazı doğumsal hastalıklar gibi hastalıklarda ilgi alanımızın içerisinde yer alıyor. Gözde Akademi Hastanesi’nde bu hastalıkları tedavi ediyoruz” şeklinde konuştu.

HİZMET SUNUYOR

Gürelik, Malatya’nın sağlıkta iyi bir noktada olduğunu söyledi ve açıklamalarına şöyle devam etti: “Malatya, bölgeye sağlık hizmeti sunuyor. Bu anlamda geleceğini parlak görüyorum. Gözde Akademi Hastanesi de bu yönde yatırımlar yapıyor. Bizler de bunun için gayret gösteriyoruz” şeklinde durumu özetlediği görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: