Apple’dan yeni hamle

Galatasaray Ruslar’a satılacak!

Radyasyon sağlığa faydalı!

Şüpheli paket emniyeti harekete geçirdi

Lösemili Çağrı Galatasaray maçında sahaya olacak

Spor 2 Şubat 2015
439

 Projeje destek veren NSK Eskişehir Basket Kulübü, bu pazar günü oynayacakları Galatasaray Live Hospital maçında lösemili Çağrı Odabaşı’na takımlarının formasını giydirerek karşılaşma öncesi sahaya çıkartacak.

PROTOKOL İMZALANDI

Çağrı Odabaşı’nın 1 günlük forma giymesiyle ilgili olarak NSK Eskişehir Basket takımıyla lösemili Çağrı Odabaşı arasında temsili bir protokol imzalandı. İmza törenine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, NSK Eskişehir Basket yetkilisi Ali Rıza Solmaz ile lösemili Çağrı Odabaşı katıldı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Çağrı Odabaşı’nın NSK Eskişehir Basket takımı formasıyla sembolik olarak sahaya çıkacağını söyledi. Ataç şöyle dedi:

 

 

LÖSEMİLİ HASTALARA DESTEK

“Çağrı hem gerçek bir basketbol maçının atmosferini yaşayarak aynı hastalıkla savaşan arkadaşları için moral olacak, hem de lösemi hastası çocukların tedavi sürecindeki ihtiyaçlarına yönelik toplumda bir farkındalık yaratılmış olacak. Maçta, lösemi hastası çocukların tedavi gördüğü Çocuk Hematolojisi bölümü için bir bağış kampanyası da yürütülecek. Dileyenler karşılaşmanın oynanacağı spor salonuna konulacak bağış kutularına bağışta bulunabilecekler. Toplanan bağışlar, lösemi hastası çocukların yataklarının yenilenmesi başta olmak üzere hastanenin fiziksel koşullarının iyileştirilmesi amacıyla kullanılacak.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Anadolu Efes veda etti

Anadolu Efes veda etti

23 Nisan 2015
327
NATO: Rusya Ukrayna’ya girdi

NATO: Rusya Ukrayna’ya girdi

12 Kasım 2014
323
Eyfel Kulesi ziyarete kapandı!

Eyfel Kulesi ziyarete kapandı!

14 Kasım 2015
719
Sivasspor’da şok istifa!

Sivasspor’da şok istifa!

21 Aralık 2014
322
Bu uçak dünyayı taşıyor

Bu uçak dünyayı taşıyor

28 Şubat 2015
301

%d blogcu bunu beğendi: