Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar İstanbul’da!

Türk futbolunda yabancı sınırlaması kalktı!

300 vergi müfettiş yardımcısı alınacak

Kocadan eski eşine 4 kurşunlu saldırı

Lösemili Çağrı Galatasaray maçında sahaya olacak

Spor 2 Şubat 2015
404

 Projeje destek veren NSK Eskişehir Basket Kulübü, bu pazar günü oynayacakları Galatasaray Live Hospital maçında lösemili Çağrı Odabaşı’na takımlarının formasını giydirerek karşılaşma öncesi sahaya çıkartacak.

PROTOKOL İMZALANDI

Çağrı Odabaşı’nın 1 günlük forma giymesiyle ilgili olarak NSK Eskişehir Basket takımıyla lösemili Çağrı Odabaşı arasında temsili bir protokol imzalandı. İmza törenine Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, NSK Eskişehir Basket yetkilisi Ali Rıza Solmaz ile lösemili Çağrı Odabaşı katıldı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Çağrı Odabaşı’nın NSK Eskişehir Basket takımı formasıyla sembolik olarak sahaya çıkacağını söyledi. Ataç şöyle dedi:

 

 

LÖSEMİLİ HASTALARA DESTEK

“Çağrı hem gerçek bir basketbol maçının atmosferini yaşayarak aynı hastalıkla savaşan arkadaşları için moral olacak, hem de lösemi hastası çocukların tedavi sürecindeki ihtiyaçlarına yönelik toplumda bir farkındalık yaratılmış olacak. Maçta, lösemi hastası çocukların tedavi gördüğü Çocuk Hematolojisi bölümü için bir bağış kampanyası da yürütülecek. Dileyenler karşılaşmanın oynanacağı spor salonuna konulacak bağış kutularına bağışta bulunabilecekler. Toplanan bağışlar, lösemi hastası çocukların yataklarının yenilenmesi başta olmak üzere hastanenin fiziksel koşullarının iyileştirilmesi amacıyla kullanılacak.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: