Nisan ayında kar yağdı

Beşiktaş Kardemir Karabükspor’a bileniyor

3. Köprüde önemli aşamaya gelindi

Lenovo A5000 göz kamaştırıyor

Lodos dümdüz etti!

Gündem 31 Ocak 2015
385

 Özellikle Merkez Yıldırım ve Osmangazi İlçeleri’nde çok sayıda ağacı kırılıp sökülmesine neden olan lodos, sinyalizasyon lambalarını devirdi, çöp konteynerlarını yıktı. Sabah saatlerinde kent meydanında bir işyerinin uçan, demirden yapılan çatısı, kent içi ulaşımın yükünü çeken ‘İpekböceği’ adı verilen tramvay sisteminin elektrik tellerine düşünce seferler yapılamadı. Karbonmonoksit gazından 4 kişinin zehirlendiği Bursa’da, yolda yürürken başına kremit düşen bir kişi ise yaralınınca hastaneye kaldırıldı. 

SEFERLER İPTAL

Şiddetli lodos, Bursa’da İstanbul ile karşılıklı olarak yapılan deniz otobüsü ve feribot seferlerinide iptal etti. BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, Mudanya’dan, İstabul Kabataş’a bugün ve yarın karşılıklı olarak yapılacak deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. İDO ise bugün akşam saatlerine kadar feribot ve deniz otobüsü çalışmayacağını açıkladı.

LODOS ETKİSİNİ KAYBEDECEK

Fırtına nedeniyle teleferik işletmesi dün den itibaren sömestre tatili nedeniyle hareketlilik görülen Uludağ’a yolcu taşıyamadı. Teleferik seferleri, pazartesi gününe kadar seferlerin iptal edildiği belirtildi.

Meteroloji yetkilileri, saatteki hızı 70 kilometreye kadar çıkması beklenen şiddetli rüzgarın pazartesi günü yağmurun yağması ile etkisini kaybedeceğini söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Nepal’den son gelişmeler

Nepal’den son gelişmeler

2 Mayıs 2015
322
Bedelli askerlikte son durum!

Bedelli askerlikte son durum!

7 Kasım 2014
315
Yılanı ısırdı!

Yılanı ısırdı!

11 Ocak 2015
327
Türkmen aileye ev yardımı

Türkmen aileye ev yardımı

9 Mayıs 2015
308

%d blogcu bunu beğendi: