Hücresel tedavi yöntemleri gelişiyor

Kurtuluş’taki bomba parka atıldı

ALES ilkbahar başvuru tarihi belli oldu!

Libya’da alıkonulan 9 Türk serbest bırakıldı!

Liderler 10 Kasım’la ilgili mesaj verdi

Gündem 10 Kasım 2014
273

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 10 kasım mesajında “Milli irade, demokratik işleyiş zaman zaman kesintilere uğrasa da ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal’in işaret ettiği demokratik hedefler doğrultusunda önemli mesafeler katetmiştir.

Bugün millet ile devlet arasındaki bağın, insanlarımız arasındaki kardeşlik, birlik ve bütünlük azminin her zamankinden çok daha kuvvetli olduğunu iftiharla ifade edebilirim” ifadelerini kullandı. 

TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Türk milletini çağdaş medeniyet seviyesine ulaştıracak alt yapıyı kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e duyduğumuz minnet ve şükran duygularımız artarak devam etmektedir. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Türkiye, Cumhuriyet ideallerine bağlı kalarak daha itibarlı ve daha güçlü bir ülke olma yolunda hızla ilerleyerek bölgesinde barış ve istikrarın savunuculuğunu yapmaya devam edecektir. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurucusu ve ilk Genel Başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Partisi adına özlemle anıyor, etle tırnak haline gelmiş halkımız adına saygıyla selamlıyor ve sonsuza kadar emanetlerinin bekçisi olacağımıza söz veriyoruz. 

Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel: Tüm insanlığın üzerinde uzlaştığı bu büyük şahsiyeti, içinde bulunduğumuz bu zorlu dönemde, her zamankinden daha fazla anlamaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. 

Türk Silahlı Kuvvetleri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla afiş hazırlandı. Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, hazırlanan 4 farklı afişe yer verildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: