Bir haftada 29 bin sürücüye ceza

Diyarbakır’da 108 kg esrara el kondu

Kayıp Mehmet Akkol bakın nerede bulundu

Uyuşturucu davasında Yıldız Tilbe’den şaşırtan savunma!

Liderler 10 Kasım’la ilgili mesaj verdi

Gündem 10 Kasım 2014
301

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 10 kasım mesajında “Milli irade, demokratik işleyiş zaman zaman kesintilere uğrasa da ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal’in işaret ettiği demokratik hedefler doğrultusunda önemli mesafeler katetmiştir.

Bugün millet ile devlet arasındaki bağın, insanlarımız arasındaki kardeşlik, birlik ve bütünlük azminin her zamankinden çok daha kuvvetli olduğunu iftiharla ifade edebilirim” ifadelerini kullandı. 

TBMM Başkanı Cemil Çiçek: Türk milletini çağdaş medeniyet seviyesine ulaştıracak alt yapıyı kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e duyduğumuz minnet ve şükran duygularımız artarak devam etmektedir. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Türkiye, Cumhuriyet ideallerine bağlı kalarak daha itibarlı ve daha güçlü bir ülke olma yolunda hızla ilerleyerek bölgesinde barış ve istikrarın savunuculuğunu yapmaya devam edecektir. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurucusu ve ilk Genel Başkanı olduğu Cumhuriyet Halk Partisi adına özlemle anıyor, etle tırnak haline gelmiş halkımız adına saygıyla selamlıyor ve sonsuza kadar emanetlerinin bekçisi olacağımıza söz veriyoruz. 

Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel: Tüm insanlığın üzerinde uzlaştığı bu büyük şahsiyeti, içinde bulunduğumuz bu zorlu dönemde, her zamankinden daha fazla anlamaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. 

Türk Silahlı Kuvvetleri, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla afiş hazırlandı. Genelkurmay Başkanlığı’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, hazırlanan 4 farklı afişe yer verildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Almancılara müjde

Almancılara müjde

20 Aralık 2014
371
Alexander Rybak taburcu oldu

Alexander Rybak taburcu oldu

15 Kasım 2014
311
Kredi kartı kullanımı azaldı

Kredi kartı kullanımı azaldı

18 Aralık 2014
272
Aleksis Çipras umut dağıttı

Aleksis Çipras umut dağıttı

19 Haziran 2015
384
“U dönüşü olmaz”

“U dönüşü olmaz”

2 Aralık 2014
345

%d blogcu bunu beğendi: