Vizyondaki filmler

Savcılıktan KPSS açıklaması

Show TV’ye 5 yeni dizi

İki ağızlı balık görenleri şaşırttı

Lg G4 için en mantıklı kılıf seçenekleri

Teknoloji 3 Temmuz 2015
905

LG G4 telefonu için en mantıklı sağlam ve dayanıklı telefon kılıflarıyla ilgili detaylar haberimizde…. Piyasada ki bir çok kılıf ne yazık ki beklentileri karşılamıyor. Bu bağlamda piyasadaki en olumlu ve sağlam beş LG G4 kılıfını veya koruyucu kasasını sıralama ihtiyacı gördük.

OTTERBOX DEFENDER ÖNE ÇIKIYOR

Piyasada ki seçenekler içinde en iyi tanınanlardan biri olan OtterBox Defender kasa yüksek darbe dayanımlı polikarbon gövde, sentetik lastikten kaymaz kaplama, dahili ekran koruyucu içerdiği biliniyor. Ayrıca kir, nem ve diğer tesirlerden koruyan kılıf dış ortamlar için ideal durumda. Kemer klipsi kullananlar bu modelle gelen bağlantıyı beğenmesi muhtemel. Önerilen fiyat 50 dolar civarında.

SUPCASE FULL-BODY RUGGED DİKKAT ÇEKİYOR

Hayli zarif ve sadık görünen Supcase Rugged Cover kılıf suya karşı oldukça dayanıklı. Ama tamamen su geçirmez durumda değil. Sağlam TPU gövdesiyle LG G4’ü her yandan sarıp darbelerden rahatça koruyor. Dahili ekran koruyucusuyla çizikleri engelliyor. Üç ayrı değiştirilebilir arka kapakla gelerek gri, gümüş ve altın renk seçeneklerini kullandırtabiliyor. Önerilen fiyatsa 20 dolar civarında.

POETIC REVOLUTION SERİSİ DİKKAT ÇEKİYOR

Poetic imzalı Revolution Serisi kasa hayli büyük ve kaba hatlarını gizlemiyor ama kaslı görünerek dikkat çekiyor. Beton gibi sağlam aksesuarda polikarbon ve TPU malzeme bir araya getirilmiş. Dahili ekran koruyucusuyla çizikleri engelliyor. Suya oldukça dayanıklı durumda. Bağlantı portlarına erişim engellenmiyor ama butonlar da korunuyor. Siyah olanı 15 dolar, türlü renklerde arka kapaklar 5 dolar civarında.

URBAN ARMOR GEAR OLDUKÇA HAFİF

Serideki en hafif ve ince seçenek olan Urban Armor Gear Case hibrit yapısıyla ekran koruyucu gibi ekler içermiyor ama ciddi derecede ince kalmasını sağlayarak elden kaymayı engelleyen bir yapısı var. Dayanıklı polikarbon dokulu arka kaplamaya kenarlardaki TPU tamponların eşlik ettiği görünüyor. G4’ü askeri standartlarda düşüş testlerinden geçer hale getiren kılıf 30 dolar civarında olacak.

I-BLASON ARMORBOX DAYANIKLI

Listemize giren son seçenek i-Blason imzalı Armorbox. Gelişmiş dizayn hatlarına sahip dayanıklı gövde görünümüyle darbelere dur diyebiliyor. Polikarbon gövdeye ek olarak esnek TPU çekirdek seçilmiş. Öndeki noktalı dokuysa elden kaymayı engelliyor. Toz ve suya karşı port korumaları var. Öne çizik engelleyen ekran koruma eklenmiş. 17 dolar olan fiyat diğerlerinden daha cazip gözlemleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: