Beşiktaş Konya Arena’da yabancılık çekmeyecek

Almanya’da IŞİD operasyonu

Çöplükte kurulan fabrika şimdi para basıyor!

Kaçakçılara gözaltı!

Levent-Hisarüstü Metrosu hizmete açıldı

Gündem 20 Nisan 2015
325

Başbakan Ahmet Davutoğlu

Biz yardım götürürken, kömür-makarna diye eleştiren Kılıçdaroğlu dersini almış, şimdi sosyal yardım diyor

4 yıl istiyor, çünkü SSK’da olduğu gibi bizim doldurduğumuz rezervleri boşaltıp gidecek. Yok öyle…

Nasıl olsa iktidar olamayacak. 7 Haziran’dan akabinde muhalefetçilik oyunu oynayacak

Haber-Kamera Özgür ARSLAN İstanbul DHA

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Levent-Hisarüstü Metro Hattı’nın Etiler durağının açılışında yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Halk Partisi önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, Biz yardım götürürken, kömür-makarna diye eleştiren Kılıçdaroğlu dersini almış, şimdi sosyal yardım diyor kelimesini kullandı.

Davutoğlu, 1977 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’ne girdiğinde, bırakın metro gelmesini, Levent’ten otobüs bile geçmediğini vurgulayarak, talebelerin oto-stopla okula gittiğini dedi.

Çamur deryasından gidilerek gelinen yollar 90’lı yıllara kadar devam etti. 1994’te İstanbul’un kaderi değişmeye başladı. Çünkü saygıdeğer Cumhurbaşkanımız Büyükşehir Belediye Başkanı oldu diyen Davutoğlu, o devir 66 dakika otobüs beklerken, şimdi 66 dakikada Kartal’a gidilebildiğini dedi.

UÇUYOR, UÇUYOR…

Davutoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi önderi Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, şu şekilde devam etti

Bugün bir ders de Kılıçdaroğlu aldı. Kılıçdaroğlu her şey derdi de, millet demezdi. Artık demeye başladı. İyi bir talebe, yavaş yavaş öğreniyor. Bugün seçim bildirgesini okudu. Halka sosyal yardım vaat ediyor. Aynı Kılıçdaroğlu, biz yardım götürürken, kömür-makarna diye eleştiren Kılıçdaroğlu. Dersini almış, şimdi sosyal yardım diyor. Biz 26,5 milyar lira sosyal yardım yaptık. Kılıçdaroğlu’nun hayalinin ulaştığı yeri biz çoktan geçtik. Uçuyor, uçuyor. Yaptığı taahhüdün karşılığı yok. Noteri gösteriyor. Biz ise yaptığımız yardımın karşılığını Hazine’yi doldurarak gösteriyoruz. 4 yıl istiyor, çünkü SSK’da olduğu gibi bizim doldurduğumuz rezervleri boşaltıp gidecek. Yok öyle…

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yüzde 35 ile Türkiye’de iktidara gelinir mi Kılıçdaroğlu’nun verdiği sözlerin bir anlamı var mı Hayalperest Kılıçdaroğlu’na karşı, tünelleri geçen AK Parti var dedi.

Davutoğlu, sözlerini, Oyun oynayacak vaktimiz yok. Nasıl olsa iktidar olamayacak. 7 Haziran’dan akabinde muhalefetçilik oyunu oynayacak şeklinde konuşarak Klıçdaroğlu’na yüklendi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: