Atatürk’ün son sözü ‘Aleykümselam’ oldu

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

Bakan Faruk Çelik’ten ‘Bağ-Kur’ açıklaması

Aç serçeler cipse girişti

Kız meselesinde kan döküldü! Üç yaralı

Gündem 27 Nisan 2015
279

Zonguldak’ın Ereğli beldesinde düğün organizasyonun da kız kaçırma sebebiyle çıktığı müddea edilen çatışmada 3 kişi yaralandı. Yaralılar ambulans ve özel araçlarla Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olay beldeye bağlı Müftü mahallesinde düğün salonunda oldu. İddiaya göre E.K.(17) ile aralarında kız kaçırma meselesi bulunan F.T.(21) ve A.T.(19) isimli kardeşler düğün salonunda karşı karşıya geldi. Burada başlayan sözlü tartışma kısa müddette çatışmaya döndü. Düğünde bulunan yurttaşların haber verdiği polis kısa müddette vukaat yerine gelip tarafları birbirinden uzaklaştırmaya çalıştı. Elinden ve kollarından yaralanan ve asker olduğu öğrenilen F.T. polisler tarafından güçlükle kontrol altına alındıktan akabinde ambulansa alındı. F.T.’nin kardeşi A.T. ise ağabeyinin karakola götürüldüğünü zannederek polislere direnmeye çalıştı. A.T. de polisler tarafından sakinleştirilerek ambulansa bindirildi. Kavgada yaralanan ve kendi imkanları ile hastaneye giden E.K., tedavisinin tamamlanmasının akabinde Merkez Karakoluna gelerek kendisine saldırdığını müddea ettiği iki kardeşten şikayetçi oldu.

Olayın F.T. ve A.T.’nin E.K.’nin kız kardeşini kaçırdığı, aralarında husumet bulunduğu ve düğün salonunda karşı karşıya gelmeleri ile çatışmanın çıktığı bilgisine ulaşıldı.

Asayişin vukaatla ilgili tahkikat başlattığı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: