Galaxy Note Edge için Lollipop güncelleme müjdesi

Okul birincisinin avantajları

Ahmet Dursun adaya veda etti

Alper Potuk gerçeğini Rıza Çalımbay açıkladı!

Kiraz Mevsimi 18. Bölüm izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm full izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm tek parça izle, Kiraz Mevsimi 8 kasım 2014 izle

Gündem 9 Kasım 2014
354

Ekranların birbirlerine en çok yakışan çifti olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi’nde, Derin ve Öykü çok ünlü bir markanın patronundan iş teklifi alırlar ve kabul ederler. Monika Sessa markasına ait elbiselerin fotoğraflarını çeken Öykü, kendisine bir tarz belirler. Ayaz ise Öykü’ye her anlamda destek vermektedir. Derin, Ayaz’ın sürekli Öykü’nün peşinde olmasına sinirlenmiştir. Ayaz ve Öykü’nün ise birbirlerinden ayrılmaya niyeti yoktur.

Derin ile Ayaz arasında gözle görülür bir rekabet başlar. Fakat bu gidişatı değiştiren beklenmeyen bir gelişme olur. Ayaz, Öykü’nün geçmişiyle ilgili sürpriz bir gerçek öğrenir. Bu öğrendiğinden çok etkilenen Ayaz şaşkınlığını üstünden atamaz.

KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONU:

Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki başlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: