35 milyon lirayı tapu çalışanı böyle kurtardı

Soma’da 6 bin zeytin ağacını sürdüler!

Kadıköy’de Alex’e engelleme

Araplara özel Türkçe kursu müjdesi

Kiraz Mevsimi 18. Bölüm izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm full izle, Kiraz Mevsimi 18.bölüm tek parça izle, Kiraz Mevsimi 8 kasım 2014 izle

Gündem 9 Kasım 2014
328

Ekranların birbirlerine en çok yakışan çifti olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi’nde, Derin ve Öykü çok ünlü bir markanın patronundan iş teklifi alırlar ve kabul ederler. Monika Sessa markasına ait elbiselerin fotoğraflarını çeken Öykü, kendisine bir tarz belirler. Ayaz ise Öykü’ye her anlamda destek vermektedir. Derin, Ayaz’ın sürekli Öykü’nün peşinde olmasına sinirlenmiştir. Ayaz ve Öykü’nün ise birbirlerinden ayrılmaya niyeti yoktur.

Derin ile Ayaz arasında gözle görülür bir rekabet başlar. Fakat bu gidişatı değiştiren beklenmeyen bir gelişme olur. Ayaz, Öykü’nün geçmişiyle ilgili sürpriz bir gerçek öğrenir. Bu öğrendiğinden çok etkilenen Ayaz şaşkınlığını üstünden atamaz.

KİRAZ MEVSİMİ GENEL KONU:

Çocukluğunda beri en yakın dostu Burcu’nun abisi Mete’ye aşık olan Öykü ilerde bir gün başarılı bir modacı olmak istemektedir. Herkesten gizlediği aşkı Mete’yi mahalleden arkadaşı Şeyma’ya kaptırır ve hislerini kalbine gömer. Öykü komik tesadüfler sonucunda Mete’nin ortağı ayaz ile tanışır. Ayaz ukala ve çapkın bir tiptir. Birbirlerine zıt bu iki kişi kaderin kendilerine oynadığı oyunlar sonucunda her fırsatta bir araya gelir ve aralarında romantik ama bir o kadar da komik bir ilişki başlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Funda Arar’dan anlamlı düet

Funda Arar’dan anlamlı düet

11 Mayıs 2015
324
İmalat sanayi canlandı

İmalat sanayi canlandı

22 Nisan 2015
281
55 TL’ye uçuş imkanı!

55 TL’ye uçuş imkanı!

2 Aralık 2014
261
Çin’de namaz kılmak yasak

Çin’de namaz kılmak yasak

27 Aralık 2014
293
Kocaeli’de tüfekli vahşet!

Kocaeli’de tüfekli vahşet!

15 Mayıs 2015
334

%d blogcu bunu beğendi: