Sabahat Tuncel: ‘Gelin yaşamı birlikte kuralım’

Gençler Akran Eğitimine katıldı

“Ben konuşursam yer yerinden oynar!”

Rober Hatemo Adana’ya hasret

Kelly Brook’un Bodrum ziyareti kısa sürdü

Magazin 18 Mayıs 2015
312

İngiliz top model Kelly Brook, bir haftalık tatil ve detoks kampı için geldiği Bodrum tatilini, moda çekimi için yarıda keserek, Fransa’ya döndü. Bodrum tatilinin son gününü, gün batana kadar iskelede geçiren Brook’un aşırı ilgiden sıkıldığı, buna karşın beldeye hayran kaldığı ifade edildi.

ACİL ÇEKİM ÇIKTI

Üç gün önce bir haftalık tatil ve detoks kampı için lüks bir motor yatla Rodos Adası’ndan Bodrum’a gelen İngiliz top model 34 yaşındaki Kelly Brook, acil bir moda çekimi için Bodrum tatilini yarıda keserek geçen gün Fransa’ya döndü. Bodrum tatilinin son gününü Göltürkbükü’ndeki bir beach clubun iskelesinde geçiren Brook’un arkadaşlarıyla beraber gün batana kadar güneşli ve güzel havanın tadını çıkardığı görüldü. Siyah beyaz bikinisiyle göz kamaştıran Brook, tatil süresince cep telefonuyla çektiği fotoğrafları da instagram’daki sayfasından hayranları için paylaştı. Beach clupta aşırı ilgiden sıkılan ve bulunduğu iskelenin kalabalık olmasından şikayet ettiği belirtilen Kelly Brook için iskelenin boşaltıldığı bilgisine ulaşıldı.

Bir hafta Bodrum’da kalacağı belirtilen Brook, geçen gün geç saatlerde özel bir uçakla Milas- Bodrum Havalimanı’ndan ayrılarak acil bir moda çekimi için Fransa’nın Lyon iline uçtu. Brook yarım kalan Bodrum tatili için Haziran ayının ilk haftasında tekrar geleceği açıklandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: