9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel hastanede

ALES başvuruları bitiyor

Mardin Feshane Tanıtım Günlerinde yok yok

TSK’dan Hatay’da büyük operasyon

Kar geri döndü

Gündem 12 Ocak 2015
344

Geçtiğimiz günlerde etkisini yitiren soğuk hava ve kar yağışı İstanbul’a geri döndü.  Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı.

İstanbul’da başlayan kar yağışı Taksim’de de etkisi gösterdi. Vatandaşların kar yağışına hazırlıksız yakalandığı görüldü.
İstanbul’da sabah saatlerinde başlayan yağış, öğleden sonra kar şeklinde etkili oldu. Aniden bastıran kar yağışı, Taksim ve çevresinde de etkisini gösterdi. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, zaman zaman zor anlar yaşadı. Taksim’de kar yağışı aralıklarla sürüyor.

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağışın, Beylikdüzü’nde kar yağışına döndüğü görüldü. Beylikdüzü – Büyükçekmece arasında etkili olan kar yağışı, tipi şeklinde etkisi gösterdi. Kar yağışının aralıklarla devam ettiği belirtildi.
Silivri’de sabah saatlerinde başlayan ve giderek şiddetini artıran kar yağışı, vatandaşlara zor anlar yaşattı. Büyükçavuşlu Mahallesi’nde yağan kar sebebiyle köylere giden minibüsler çalışamaz duruma geldi. Silivri merkezde de lapa lapa yağan kar ilginç görüntüler oluşturdu. Kimi vatandaşlar kar yağışını fotoğraflarken, kimisi de izlemekle yetindi.

İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan yağış, öğleden sonra etkisini kar olarak göstermeye başladı. İstanbul Anadolu yakasının yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu. Aniden bastıran kar nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşarken, araçların üstü ve evlerin çatısı beyaz örtüyle kaplandı. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: