Ayşe Akın boş durmuyor

Google’ın gözünden Türkiye’den manzaralar

Diyarbakırda çatışma: 2 polis yaralı

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden önemli açıklama

Kafasına saplanan demir 20 yıl sonra çıkarıldı

Gündem 7 Nisan 2015
493

İlginç olayın Rize’de meydan geldiği öğrenildi. Yanağında oluşan ağrılar nedeniyle hastaneye başvuran 88 yaşındaki İshak İslamoğlu’nun çekilen röntgen filminde yanağında 3 santimetre çapında bir demir parçası olduğu tespit edildi. İshak İslamoğlu’nun 20 yıl önce geçirdiği bir kaza sonrası metal parçanın yüzüne saplandığı anlaşıldı.

3 SANTİMLİK DEMİR PARÇASI ÇIKARILDI

88 yaşındaki İshak İslamoğlu yanağındaki ağrılar nedeniyle Rize Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Ardından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Salih Erkul tarafından muayene edilen İshak İslamoğlu’nun çekilen röntgen filminde yanağında cisim olduğu anlaşıldı. Daha sonra cerrahi müdahale ile çıkarılan cismin, 3 santimetre çapında demir parçası olduğu görüldü.

ÖNEMSEMEMİŞTİM

Olayla ilgili İshak İsmailoğlu şöyle konuştu: “Odun keserken motorlu testere parçalandı. Yanağıma çarpan parçalar olmuştu ama önemsememiştim. O gün bugündür yanağım hep ağırır. Böyle bir şey olabileceği aklıma hiç gelmedi. Gittiğim doktorlar da pansuman etti, ilaç verip gönderdi. Ağrılar artınca doktora gittim ve bu durum ortaya çıktı.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Marmara’da deprem !

Marmara’da deprem !

23 Ocak 2015
432

%d blogcu bunu beğendi: