Lütfi Elvan’dan hızlı tren ve otoyol açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Orgeneral Galip Mendi ziyareti

Nur Bozar dünya evine girdi!

Sandalye kavgası 3 yaralı

Kadınlar Edirneye ücretsiz gidecek

Gündem 17 Nisan 2015
339

Esenlerli kadınlar, Edirne Kültür Gezileri ile ücretsiz olarak Serhat Şehri’nin tüm güzelliklerini görme fırsatı doğdu. Kadınlara özel düzenlenen geziler 5 Haziran’a kadar devam edeceği öğrenildi.

Esenler Belediyesi tarafından sadece kadınlara yönelik düzenlenen Edirne Kültür Gezileri nihayet başladı. 15 Nisan-5 Haziran tarihleri arasında ücretsiz gezilerde bayanlar, Edirne’nin tüm güzelliklerini görme fırsatı buluyorlar.

TARİHİ MEKANLARI GEZDİLER

Edirne Kültür Gezisi kapsamında Havaalanı Mahallesi Uhud Camii önünden başlayan gezi, otobüste gerçekleştirilen sabah kahvaltısı ile devam etti. Edirne’de kendilerine tahsis edilen rehber eşliğinde önce Saray, Kırkpınar ve Balkan Şehitliği’ni gezen hanımlar akabinde 2’nci Bayezid Külliyesi, Selimiye Camii, Ulu Camii ve Üç Şerefeli Camii’yi görme fırsatını yakaladılar. Edirne’nin tarihi mekanlarına yapılan ziyaretlerin akabinde Esenler Belediyesi tarafından Meriç nehri kıyısında öğle yemeği verildi.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Sadece hanımlara yönelik gerçekleştirilen, 18 yaşından küçük çocuk ve erkeklerin katılamadığı gezilere başvurular devam ediyor. 5 Haziran’a kadar sürecek geziye kayıtlar 0 212 562 17 40 numarayı arayarak telefondan veya Nene Hatun Mahallesi İnönü Caddesi No: 55’te bulunan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bizzat başvurarak yapılabilmek mümkün.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: