Bu balığı yiyenler tehlikede!

Ulusoy’dan doğa çağrısı

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yüzü gülüyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan nevruz mesajı

İstanbul’da okullar tatil mi ?

Gündem 17 Şubat 2015
411

İstanbul’da başlayan yoğun kar yağışı öğrencileri heyecanlandırdı. Birçok öğrenci okulların tatil edilip edilmeyeceğini öğrenmek için gözünü İstanbul Valisi Vasip Şahin’in yapacağı açıklamaya çevirdi.

GÖRÜLMEMİŞ İLGİNÇ HASTALIKLAR FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

METEOROLOJİK VERİLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ

İstanbul Valisi Vasip Şahin basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Üsküdar’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Şahin, ’’Daha önceki kar yağışlarında olduğu gibi, okulların tatil edilmesiyle ilgili meteorolojik verileri dikkate aldık. Bugün akşam değerlendireceğiz ve yarın yağacak yağış durumuyla birlikte öğrencilerimizin, servislerin, taşıtların ulaşım ve trafik güvenliği noktasında eğer bir sıkıntı yaşayacaklarsa, onu önleyici yönde kararımızı veririz. Yarın tatil olup olmayacağıyla ile ilgili kararımızı akşam meteorolojik değerlendirmeleri alıp öyle vereceğiz” dedi.

TIPKISININ AYNISI BÖYLE BENZERLİK FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

EĞİTİMDEN AYRI KALMAYIN

Muhtemel tatil durumunun ortaya çıkması ve kendisine bu yönde soruların gelmesi üzerine Vasip Şahin öğrencilerden eğitimden ayrı kalmamaları ve eğitim ve öğretime önem vererek buna yoğunlaşmaları gerektiği nasihatinde bulundu. Ayrıca Şahin, ’’ Eğitim bizim birinci önceliklerimizdendir. Neslimizi daha iyi eğitmek, daha iyi geleceğe hazırlayabilmek noktasında gayretli olmamız lazım. Dolayısıyla, tatil bizim istediğimiz bir şey değil, ancak zorunluluklar nedeniyle tatil kararı verebiliyoruz.’’ dedi.

TATİL KARARINI VALİLİK DUYURACAK

İstanbul’u etkisi altına alan soğuk hava ve yoğun kar yağışı sonrası İstanbul’daki mevcut durum meteorolojinin yarınki değerlendirmesi göz önüne alınarak okulların tatiline yönelik karar verilecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: