Medcezir’de Yaman’a ne oldu?

Türk F-16 uçağına Suriye tacizi

Dünya’nın İlk mağara kilisesi ziyaretçi bekliyor

Emir Sarıgül ile Hayri İnönü arasında yetki krizi!

İrem Derici isteğini açıkladı!

Magazin 17 Nisan 2015
351

Şarkılarıyla radyolarda en çok çalan isimlerin başında gelen sanatçı İrem Derici; dijital ortamlarda da en çok indirilen ve tıklama rekorlarına sahip olduğu hatırlatıldığında şöyle konuştu:

“2019 senesine kadar çıkaracağım bütün şarkılarım ve planlamam hazır. Ama yetmez bu sefer de 2020 de ne olacak diye uykularım kaçıyor.Hırsım sadece kendimle ilgili…” şeklinde konuştu. Yasemin Şefik’in; “O Ses Türkiye akabinde seni herhangi bir yarışmaya jüri olarak istediler mi?” sualine ; “Bugüne kadar yayınlanan bütün ses yarışması programlarına jüri teklifi aldım. İlk zamanlar çok yeniydim ve jüri olmamın erken olduğunu düşündüm. Şimdi ise kendimi ispatladığımı düşünüyorum.” dedi.

İSTEĞİNİ AÇIKLADI

İrem Derici tüm televizyon tekliflerinden daha çok hayal ettiği şey için “Aslında televizyonda en çok kendi yapacağım bir Talk Show programı istiyorum.” dedi. Yasemin Şefik “Bak bunu ben de istiyorum.” demesi üstüne “O zaman beraber yaparız. ‘Şen Danalar’ programın adı olur.” diyerek kahkahayı bastı.

DEMET AKALIN’IN ENERJİSİNE YETİŞMEK MÜMKÜN DEĞİL!

İrem Derici; “Demet Akalın daha iki gün önce Emrah Karaduman’la yeni şarkı çıkardı. Deli gibi koşturuyor. Geçen gün telefonum çaldı.

Arayan Demet, hasta çocukları ziyarete gidip moral veriyor. Bir çocuk da beni çok sevdiğini söylemiş. O da hemen aradı. Çocukla telefonla konuşturmak için. Bu kadar işinin arasında o kadar güzel şeyler yapıyor ki. Bir de bizleri de yönlendiriyor. Onun enerjisine yetişmek mümkün değil.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: