Gülhan Altınok’tan ‘Güvenlik İçin Eğitim Projesi’

Yine Kılıçdaroğlu yine hakaret

Öğrenciler dikkat! Yatay geçiş yönetmeliği değişti

İPhone kullanıcılarına #Homescreen müjdesi

İhtara uymadı çatışmada öldü

Gündem 18 Nisan 2015
325

Akıl almaz olay Niğde’nin Ulukışla beldesi‘nde yaşandı. Trafik polisinin trafik uygulaması esnasında ‘dur’ ihtarına uymayan otomobil sürücüsü 42 yaşındaki Murat Ergin, polislerle aralarında çıkan çatışmada, müddeaya göre seken bir kurşunun isabet etmesi neticesinde vuruldu.

DUR İHTARINA UYMADI

Ulukışla Bölge Trafik Şube Müdürlüğü önünde sabah meydana gelen vukaatda, müddeaya göre uygulama yapan ekipler, Konya plakalı bir otomobili durdurmak istedi. ‘Dur’ ihtarına uymayan otomobil, uygulama noktasından kaçtı. Ekiplerin de peşinden gittiği otomobilde bulunan 2 kişi, ateş açtı. Asayişlerin de karşılık vermesi üstüne çatışma çıktı. İlçe merkezine gelen otomobilin sürücüsü Murat Ergin çatışma esnasında vuruldu.

Olay yerine çağrılan ambulans ile Niğde Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ergin, yolda vurulduğu. Ergin’e otomobilin lastiklerine açılan ateş esnasında seken bir kurşunun isabet ettiği açıklandı.

Otomobilde bulunan ve adı açıklanmayan diğer kuşkulu ise gözaltına alındı. Konya’nın Ereğli beldesi’nden Ulukışla’ya geldikleri ve alkollü oldukları ileri sürülen Murat Ergin’in cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: