IŞİD sözcüsünden Bağdadi açıklaması!

Aleksis Çipras umut dağıttı

Bu suçlular kırmızı bültenle aranıyor!

Fenerbahçe’de Emre şoku !

İbrahim Tatlıses istedi! 1 ton çiğ köfte dağıtımı yapıldı

Magazin 20 Nisan 2015
351

Sivas’ta türkücü İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu firma şubesinin açılışı için mobil araçla il meydanında 1 ton ücretsiz çiğ köfte dağıtıldığı öğrenildi. Halkın ilgisiyle çiğ köfte kısa müddette tükendi.

Amerika Birleşik Devletleri’de tedavisi devam eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in isteği üstüne sahibi olduğu çiğ köfte firması Sivas’a yeni bir şube açtı. Açılış nedeniyle il merkezinde mobil araç içerisinde halka ücretsiz olarak 1 ton çiğ köfte dağıtımı yapıldı. Çiğ köfteden tatmak isteyenler araç önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Dağıtım esnasında simit satarak geçimini sağlayan Muhammed Arı’nın defalarca sıraya girip çiğ köfte alması ve acele ile yemesi dikkat çekti. Çiğköfte isteyenlere dayanmadı. Firma adına izah yapan araştırma, pazarlama ve iş geliştirme müdürü Oğuz Kısa halkın çiğ köfteye yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, şu şekilde dedi:

“Sivas’a İbrahim Tatlıses’in isteği ile yeni bir şube açtık. Şube açılmasını özelikle İbrahim bey istedi. Açılışa özel bir ton çiğ köfte dağıttık. Etkinliğimiz çok güzel geçti. İbrahim Bey Sivas’ı ve Sivas halkını çok seviyor. Özellikle burada tesirnlik yapmamızı ve Sivas halkı ile buluşmamızı kendisi istedi.”

Tatlıses, 1972 senesinde askerliğini Sivas’ta yaptığı biliniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Serenay Sarıkaya uçtu!

Serenay Sarıkaya uçtu!

24 Ocak 2015
296
Yıldırım çarpınca öldü

Yıldırım çarpınca öldü

24 Haziran 2015
370
Sinem Kobal esti gürledi

Sinem Kobal esti gürledi

15 Mayıs 2015
628
Halk AB’ye girmek istemiyor

Halk AB’ye girmek istemiyor

18 Aralık 2014
339
Messi attı şampiyonluk geldi

Messi attı şampiyonluk geldi

17 Mayıs 2015
342

%d blogcu bunu beğendi: