Annesini eşarpla boğarak, babasını kafasına odunla vurarak öldürdü

Zerrin Güneş’ten mesaj var!

Kırım Tatarları Hıdırellez bayramını böyle kutladı

Hem bebeğini kaybetti hem de canını

İbrahim Tatlıses istedi! 1 ton çiğ köfte dağıtımı yapıldı

Magazin 20 Nisan 2015
323

Sivas’ta türkücü İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu firma şubesinin açılışı için mobil araçla il meydanında 1 ton ücretsiz çiğ köfte dağıtıldığı öğrenildi. Halkın ilgisiyle çiğ köfte kısa müddette tükendi.

Amerika Birleşik Devletleri’de tedavisi devam eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in isteği üstüne sahibi olduğu çiğ köfte firması Sivas’a yeni bir şube açtı. Açılış nedeniyle il merkezinde mobil araç içerisinde halka ücretsiz olarak 1 ton çiğ köfte dağıtımı yapıldı. Çiğ köfteden tatmak isteyenler araç önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Dağıtım esnasında simit satarak geçimini sağlayan Muhammed Arı’nın defalarca sıraya girip çiğ köfte alması ve acele ile yemesi dikkat çekti. Çiğköfte isteyenlere dayanmadı. Firma adına izah yapan araştırma, pazarlama ve iş geliştirme müdürü Oğuz Kısa halkın çiğ köfteye yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, şu şekilde dedi:

“Sivas’a İbrahim Tatlıses’in isteği ile yeni bir şube açtık. Şube açılmasını özelikle İbrahim bey istedi. Açılışa özel bir ton çiğ köfte dağıttık. Etkinliğimiz çok güzel geçti. İbrahim Bey Sivas’ı ve Sivas halkını çok seviyor. Özellikle burada tesirnlik yapmamızı ve Sivas halkı ile buluşmamızı kendisi istedi.”

Tatlıses, 1972 senesinde askerliğini Sivas’ta yaptığı biliniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: