AK Parti kadın milletvekili aday listesinde kimler var?

YDS başvuruları başlıyor

Kudüs bağlantılı umre turları bugün başladı

Suriye’de iç savaş

Hukuk fakültesi öğrencilerinden örnek davranış!

Gündem 2 Mayıs 2015
337

Foça Belediyesi’nin katkıları ile ‘Foça’yı ve Temiz Denizi Seven’ projesi kapsamında Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi Gönüllüleri, beldede su altı ve kıyı temizliği yaptı.

Foça Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen çalışma kapsamında Küçükdeniz Limanı’nda sualtı temizliği ve İngiliz Burnu mahalinde kıyı temizliği yapıldı. Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi gönüllülerine duyarlılıkları için teşekkür etti. Başkan Demirağ, temizlemek kadar temiz tutmanın da önemli olduğunu vurguladı.

Foça Belediyesi’nin katkıları ile yürütülen proje ile çevre kirliliğine karşı farkındalık yaratmak, denize ve çevreye karşı insanların daha duyarlı olmalarını sağlamak amaçlandı. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gören çevre gönüllülerinden oluşan ekip, iki dalgıç ile Küçük Deniz’de sualtı temizliği ve İngiliz Burnu mahalinde yirmi kişi ile kıyı şeridi temizliği yaptı. Çalışma süresince, pet ve cam şişeler, teneke kutular ve plastik malzemeler vb. atık malzemeler toplandı. Gönüllüler, amaçlarının deniz dibi ve kıyı temizleme faaliyetinin kendisinden çok, temiz tutmaya dikkat çekmek ve farkındalık sağlamak olduğunu belirtti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: