Azeri şarkıcıdan Ebru Gündeş itirafı

Yabancı kuralının geçerliliği ne kadar ?

Google yapay zekası insanlarla yarışıyor

Milli maçta yumruk yumruğa kavga

Htc’den tablet hamlesi

Teknoloji 14 Mayıs 2015
305

HTC tablet hamlesi mi yapacak? Günün en merak edilenlerinden biri HTC’nin tablet yapacağı söylentisi olarak göze çarptı. Sızıntılarıyla bilinen Twitter hesabı upleaks’in yeni elde ettiği bilgilere göre HTC, bir süredir giriş seviyesine yönelik bir tablet modeli üstünde çalışma yapıyor. Tabletin teknik detayları henüz belli değil, ama kod adı HTC H7’den yola çıkılınca bunun 7 inç ekrana sahip bir tablet olabileceği gündeme geldi.

9 İNÇ EKRAN

Biraz geriye, 2014 senesine gittiğimizde, HTC’nin Google ile ortak hareket ederek Nexus 9 tableti ortaya çıkardığını hatırlıyoruz. Nvidia Tegra K1 sistem çipi kullanan bu tablet, yaklaşık 9 inçlik IPS LCD ekrana sahip olduğu biliniyor. Bu modelle kıyaslayınca tabii ki beklenen modelin daha düşük özelliklerde olacak diye düşünülüyor.

BEKLENTİ DEVAM EDİYOR

Ayrıca yine Nexus 9 tabletten bu yana HTC’nin tablet pazarına giriş yapmak için doğru bir zaman kolladığı da konuşuluyordu. Bakalım söylentiler gerçek olacak mı? HTC’nin giriş seviyesi tabletini önümüzdeki birkaç hafta içinde resmen duyurması bekleniyor.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: