IŞİD ve Nusra birbirine girdi! 2 lider idam edildi

HDP’de seçim uğraşları!

Sungurlu’da talihsiz kaza! Dört yaralı

Otobüse silahlı saldırı şoku! 43 ölü

Hobi niyetine YGS’ye giriyor

Gündem 15 Mart 2015
341

Samsun’a bağlı Bafra İlçesi’nde sözleşmeli öğretmenlik yapan Adem Topçuoğlu, 35 yıldır aralıksız olarak her yıl hobi olarak üniversite sınavına giriyor.

HER YIL SINAVA GİRDİM

Adem Topçuoğlu 1980 yılında Bafra Lisesi’nden mezun oldu. 1980 yılında mezun olan Topçuoğlu, bu yıl 35’inci defa sınava girdiği belirtildi. YGS’de diğer adaylarla birlikte soruları çözmek çaba gösterdi. Öğretmen Topçuoğlu, “Mezun olduktan sonra her yıl sınava girdim. 3 üniversite bitirdim. Ama sınava girmekten vazgeçmedim. Herkesin bir hobisi var. Benim hobimde üniversite sınavlarına girmek. Yeni mezun öğrenciler gibi o heyecanı yaşamak için sınava giriyorum. Ömrümün yarısı sınavla geçti. Her yıl liseden yeni mezun olmuş gibi heyecanla sınava giriyorum. Sınav benim hobim, ölene kadar devam edecek. Bu sınav ilk kez ve son kez sınav değildir. Hiç kimse stres yapmasın, sınavın senesi de vardır” dedi.

Daha önce evlenmeyen Topçuoğlu, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu’nu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni ve Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Meslek Yüksekokulu Otobüs Şoförlüğü Bölümü‘nü bitirdiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: