Kılıçdaroğlu: ‘Cumhurbaşkanı illa her gün konuşacak’

Erdoğan: Neredesiniz Tencere Tavacı Geziciler!

Güzellik elçisi Sinem

Çin Uygurlara savaş ilan etti

HDP’de seçim uğraşları!

Gündem 19 Mayıs 2015
362

Halkın Demokrat Partisi Batmanda seçim uğraşlarını yoğunlaştırdı

Halkın Demokrat Partisi milletvekili adayları Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran ve Hasan Yağız’ın seçim uğraşları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Halkın Demokrat Partisi’nin Ezidî kökenli Milletvekili Adayı Ali Atalan seçim uğraşları kapsamında Batman Beşiri beldesinde bulunan Ezidi köylerini ve çevre köyleri ziyaret etti.

Atalan’a partililer ve Avrupa Ezidi Federasyonu Eş Başkanı Leyla Ferman eşlik etti.

Atalan ve beraberindekilerin yaptığı ziyaretlerde Beşiri’ye bağlı Ezidi köylerine geçilerek buradaki Ezidiler ile buluştu.

Atalan ve beraberindekiler köy ziyaretlerinin akabinde 7 Mayıs’ta Şengal’de gerçekleştirdiği eylem neticesinde hayatını yitiren PKK’li Bekir Aslan için Gercüş beldesine bağlı Esentepe (Til Hesen) köyünde bulunan aile evine geçerek başsağlığında bulundu.

AİLELER VE İŞÇİLER, EMEKÇİLER ZİYARET EDİLDİ

Halkın Demokrat Partisi Milletvekili Adayı Ayşe Acar Başaran da il merkezinde aile ziyaretlerinde bulundu. Acar’a Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Akel ve partililer eşlik etti.

Gittikleri her evde sıcak karşılanarak ağırlanan Acar ve beraberindekiler, seçimler ile ilgili aileler ile bilgi alışverişinde bulunarak, Halkın Demokrat Partisi’nin yeni yaşam modelini anlattı.

Halkın Demokrat Partisi Milletvekili Hasan Yağız da TPAO işçileri ile TPAO sitesinde buluştu. Yağız’a Petrol İş Batman Sendikası yöneticileri ve partililer de eşlik etti.

Yağız, Halkın Demokrat Partisi’nin işçi ve emekçiler üstüne beyannamesinde ne kadar yer verdiğini işaret ederek, Halkın Demokrat Partisi’nin işçi ve emekçilerin partisi olduğunu dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Mavi Marmara unutulmuyor

Mavi Marmara unutulmuyor

7 Ocak 2015
359
Uçak 7 kişiye mezar oldu

Uçak 7 kişiye mezar oldu

21 Nisan 2015
227
Giyilebilen telefon geliyor!

Giyilebilen telefon geliyor!

17 Nisan 2015
255
Türk Sinemasına rekor destek

Türk Sinemasına rekor destek

13 Şubat 2015
314
Kalpazanlara büyük darbe!

Kalpazanlara büyük darbe!

2 Aralık 2014
324

%d blogcu bunu beğendi: