Ümit Besen hayranlarına kavuştu!

Volkan Ballı: ‘Fenerbahçe iyi yolda’

Filistinli rahibeler ilk kez azize oldu

Mithat Körler Ahilik Haftası etkinliğinde

HDP çalışıyor!

Gündem 19 Mayıs 2015
272

Halkın Demokrat Partisi Batmanda seçim uğraşlarını yoğunlaştırdı

Halkın Demokrat Partisi milletvekili adayları Ali Atalan, Saadet Becerikli, Ayşe Acar Başaran ve Hasan Yağız’ın seçim uğraşları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Halkın Demokrat Partisi’nin Ezidî kökenli Milletvekili Adayı Ali Atalan seçim uğraşları kapsamında Batman Beşiri beldesinde bulunan Ezidi köylerini ve çevre köyleri ziyaret etti.

Atalan’a partililer ve Avrupa Ezidi Federasyonu Eş Başkanı Leyla Ferman eşlik etti.

Atalan ve beraberindekilerin yaptığı ziyaretlerde Beşiri’ye bağlı Ezidi köylerine geçilerek buradaki Ezidiler ile buluştu.

Atalan ve beraberindekiler köy ziyaretlerinin akabinde 7 Mayıs’ta Şengal’de gerçekleştirdiği eylem neticesinde hayatını yitiren PKK’li Bekir Aslan için Gercüş beldesine bağlı Esentepe (Til Hesen) köyünde bulunan aile evine geçerek başsağlığında bulundu.

AİLELER VE İŞÇİLER, EMEKÇİLER ZİYARET EDİLDİ

Halkın Demokrat Partisi Milletvekili Adayı Ayşe Acar Başaran da il merkezinde aile ziyaretlerinde bulundu. Acar’a Batman Belediyesi Eş Başkanı Gülistan Akel ve partililer eşlik etti.

Gittikleri her evde sıcak karşılanarak ağırlanan Acar ve beraberindekiler, seçimler ile ilgili aileler ile bilgi alışverişinde bulunarak, Halkın Demokrat Partisi’nin yeni yaşam modelini anlattı.

Halkın Demokrat Partisi Milletvekili Hasan Yağız da TPAO işçileri ile TPAO sitesinde buluştu. Yağız’a Petrol İş Batman Sendikası yöneticileri ve partililer de eşlik etti.

Yağız, Halkın Demokrat Partisi’nin işçi ve emekçiler üstüne beyannamesinde ne kadar yer verdiğini işaret ederek, Halkın Demokrat Partisi’nin işçi ve emekçilerin partisi olduğunu dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: