Buzdolabında 5 çocuk cesedi bulundu

Lastik firmasının efsanesi hayatını kaybetti

Trabzonlu gazeteciye çirkin saldırı

ÖSYM YGS ve LYS’de değişiklik yaptı !

‘Hayal Kahramanları’ defilesi yapıldı

Eğitim 15 Mayıs 2015
398

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu önemli bir etkinliğe imza atarak “Hayal Kahramanları” temalı bir defile gerçekleştirdi. 

İLGİ BÜYÜKTÜ

Tasarım Program Başkanı Nebahat Çağıl yönetiminde gerçekleştirilen programda, Öğretim Görevlisi Aslı AYGÜN OCAK, Aslıhan Esra ÇAKIROĞLU ve Cantürk ÖZ  Moda Tasarımı programı 2. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı elbiselerle büyük ilgi çekti.

2. SINIF ÖĞRENCİLERİ YAPTI

Mankenlerin saç ve makyajları ise Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri programı öğretim görevlileri; Yeliz İŞTAR,  Fatma DİKÇAL, Meryem ŞEN gözetiminde 2. Sınıf öğrencileri tarafından gerçekleştirildi.

SERGİ AÇILIŞIYLA BAŞLADI

Defile açılışı, Grafik Tasarım programı öğrencilerinin Öğretim Görevlileri Eda Cerit, Göknur Sözüneri ve Gökçin Çubukçu yönetiminde hazırladığı masal kahramanları flipbook düzenlemelerinin yer aldığı sergisiyle açılışıyla başladı.

BEĞENİLDİ

Sergi açışılıyla yapılan kokteylin ardından, Efe Can Karagöz koreografisyle zombi dans gösterisiyle program açılışı yapıldı. Öğrencilerin gerek dans performansı gerekse makyaj detayları izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: