İngiltere’ye Türkler damga vurdu

Tanju Bilgiç Soykırımın İnkarı Suçu’yla ilgili konuştu

Üçüzlere yardım müjdesi

KPSS soruşturmasından son durum

Hastalığı onu eve hapsetti ama şimdi

Sağlık 14 Şubat 2015
330

Tedavi öncesinde 95 kilo olan Firdevs Yaylacık, süreç içerisinde 260 kiloya çıktı. Hastalığı nedeniyle hayata küsen Yaylacık, gördüğü tedaviye karşın 2 yılda 30 kilo verebildi. İhtiyaçlarını yalnız başına karşılayamayan ve evde hapis hayatı yaşayan Yaylacık’a aslen Kahramanmaraşlı olan Osmaniye’deki özel bir hastanenin yönetim kurulu başkanı Dursun Taşçı sahip çıktı.

EVE HAPSOLMUŞTU AMA ŞİMDİ FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

OSMANİYE’YE GÖTÜRÜLDÜ

Taşçı tarafından görevlendirilen hastanenin kurumsal ilişkileri direktörü Ali Kemali Kiper ve sağlık görevlileri ambulansla geldiği Kahramanmaraş’ta Firdevs Yaylacık’ı alarak Osmaniye’ye götürdü. Kendisine ayrılan odada tedaviye alınacak Yaylacık’ın masraflarının da hastane yönetimi tarafından karşılanacağı bildirildi.Firdevs Yaylacık, gözyaşlarıyla ailesiyle vedalaştıktan sonra ambulansla Osmaniye’ye götürüldü.

HEDEF 85 – 100 KİLO

Hastanın tedavisiyle ilgilenecek olan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kenan Yüce, obezite ameliyatlarında pek çok yöntem olduğunu belirtti. Hastada hedeflenen kilonun 85 olduğunu belirten Dr. Yüce, “Bunu bir buçuk yıl içerisinde 85- 100 kiloya getireceğiz. İdeal kilo şu an budur. Biz ameliyatımızı yaptıktan 5 gün sonra evine taburcu edeceğiz ve hastamız bizi telefonla arayarak takip edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: