Galatasaray’da Dursun Özbek başkanlığa adaylığını koydu

80 yaşındaki kadın terkedildi

Elektrik kesintisine nadir çözüm

“Anne kolundaki bileziği satıyor…”

Hamza Hamzaoğlu görevinden neden ayrıldı?

Spor 18 Kasım 2015
809

Galatasaray geçen sezon 3 kupayı da almayı başaran teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Yapılan açıklamaya göre Galatasaray ve Hamza Hamzaoğlu karşılıklı görüşerek yollarını ayırdığı öğrenildi.

AYRILIĞIN SEBEBİ NE ?

Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Yapılan görüşmede ocak ayında yapılacak transfer tartışıldı.  Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu Ocak ayında takıma takviye yapılması gerektiğinin belirtirken Galatasaray yönetimi maddi koşulları gerekçe göstererek transfere kapıları kapadı.

Sezon başında Melo ve Telles gibi isimleri gönderip yerine genç ve tecrübesiz oyuncuları alarak tasarruf yoluna giden yönetim Ocak ayında da transfere bütçe ayırmalarının mümkün olmadığı ifade edince Hamzaoğlu ve Galatasaray karşılıklı mütabakata vararak yollarını ayırdı.

Bu ayrılıktan sonra teknik direktör arayışlarına başlayan Galatasaray Şota Arvaladze ile dirsek temasına başladı. Trabzonspor ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Gürcü teknik adam Galatasaray’ın muhtemel teknik direktörleri arasında yer alıyor.

Kaynak: NADİR HABER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: