Naylon iple kendini astı

MacBook’unuzu tamir ettirmeyin

İETT nostaljik otobüsleri piyasaya sürecek

Selami Altınok ve Vasip Şahin’den 1 Mayıs açıklaması

Gripten kurtulamayan avukat hayatını kaybetti

Sağlık 15 Mart 2015
475

Daha önce gribe yakalanan ve 2 gün önce hastalığı atlatan Uysal, cuma günü yeniden Anamur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı bildirildi.

ANAMUR ADLİYE SARAYI’NDA TÖREN

Yapılan incelemelerde hastalığın ilerlediğinin belirlenmesi üzerine yoğun bakım ünitesine alındı. Kontrol altında tutulan Uysal, yapılan tüm müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybetti. Avukat Hüsnü Uysal’ın gribe bağlı bir enfeksiyon tedavisi gördüğü, fakat kurtarılamadığı bildirildi. Hayatını kaybeden genç avukat için Anamur Adliye Sarayı’nda tören düzenlendi. Törene Cumhuriyet Başsavcı vekili Murat Özmek, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Baro Başkan Yardımcısı Sami Dündar, Anamur Baro Temsilcisi Mehmet Doğan, avukat arkadaşları ve sevenleri katıldı.

ARAÇTAN ÇIKARILMADI

İskele Mahallesi’ndeki evinden alınarak adliyeye getirilen genç avukatın cenazesi, doktorların riskli bir durum olabilir endişesi  ile araçtan çıkarılmadı. Hüsnü Uysal’ın emekli öğretmen babası Kadir ve avukat kız kardeşi Seda Uysal da üzüntülerini gizleyemedi. Avukat Hüsnü Uysal’ın cübbesini alan kardeşi Seda Uysal sarılarak uzun süre kokladı. Yaklaşık 2 ay önce de grip şikayeti ile tedavi gördüğü belirtilen Uysal’ın cenazesi, öğle namazına müteakip kılınan namaz ardından Güleç Mahalle Mezarlığı‘nda toprağa verildiği bildirildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: