Galatasaray zorlu Bursa deplasmanında

Suşehri’nde Voleybol Turnuvası sona erdi!

Ayı çiftçiye saldırdı

Gripten kurtulamayan avukat hayatını kaybetti

Giresun’da veli müdürü hastanelik etti

Eğitim 6 Mayıs 2015
296

Giresun’da bir veli okul müdürüne saldırarak hastanelik etti. Giresun’un Tirebolu beldesinde Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü, bir talebe velisi tarafından darp edildiği öğrenildi.

ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN YARALANDI

Konuyla ilgili alınan bilgiye göre, Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Göbel’in odasına giren talebe velisi, müdürü odasında darp etti. Ayağı kırılan ve vücudunun türlü yerlerinde morarmalar ve şişlikler oluşan Göbel, Tirebolu Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin akabinde Giresun Profesör Doktor A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesine kaldırıldı.

ÇIKAR ÇIKMAZ SALDIRDI

Çekilen MR’ın akabinde Tirebolu Devlet Hastanesine gönderilen Göbel dediğine göre, “Odamda bir velinin saldırısı neticesinde ayağımda kırık şüphesi var. Odamdayken ailesini dışarı çıkardı. Bende saldıracağını tahmin etmemiştim ama ailesi dışarı çıkar çıkmaz saldırdı. Şu an için bir kırık şüphesi var yüzde morarma ve şişlikler var tabi neticesinde daha akabinde belli olacak” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ise vukaatı kınadıklarını ve gerekeni yapacaklarını dedi. Velinin Müdür Ömer Göbel’e saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: