YGS hakkında tüm merak edilenler

Beşiktaş’ta transfer harekatı

İlk çocuk filmi Akşehir’de çekiliyor!

Osmaniye’de kaza : 6 kişi yaralı!

Gençlerbirliği’nde sakal yasağı: Burası imam hatip okulu mu!

Spor 15 Kasım 2014
306

Futbolculara getirdiği sakal yasağı ile ilgili konuşan Başkan İlhan Cavcav, “Kulüp müdürüme talimat verdim. Bundan böyle maçlara sakallı olarak kim çıkıyorsa her maç için 25 bin TL ceza keseceğimi, sakalda ısrar etmesi halinde ise kadroya alınmayacaklarını tabelaya yaz dedim” diye konuştu

‘BURASI İMAM HATİP OKULUMU’
Neden bu şekilde bir karar aldınız sorusuna ise Cavcav, “Yahu kardeşim niye böyle bir karar aldım? Ben söylüyorum ayıp oluyor belki. Ben 80 yaşındayım ve her gün tıraş oluyorum be kardeşim. Ne o Beşiktaş’ın antrenörü çıkıyor böyle bir sakal? Volkan Böyle bir sakal? Selçuk’ta sakal, Beşiktaşlılar da sakal. Yahu arkadaş, burası imam hatip okulumu? Sen spor yapıyorsun. Sen ilerlemede, gençlere örnek olacaksın. 23 yaşında benim torunum var ve sakal bırakıyor. Oğlum kes diyorum, bana ne diyor biliyor musun ‘Dede, bütün sporcular sakallı onlara niye demiyorsun’. Bunların örnek olması lazım. Bunu dün sayın Yıldırım Demirören’e de söyledim. O, ‘biz böyle bir karar alamayız’ diyor. ‘UEFA bilmem ne yapar’ diyor. Bıktık UEFA’dan yahu. Keşke bir yer olsa da UEFA olmadan oynasak futbolumuzu. Her şeye UEFA, UEFA, UEFA… ‘O zaman, kulüpler olarak karar alırsınız’ dedi. Ben de ‘tamam’ dedim ve ben karar aldım bütün kulüpler de alsın bu kararı.” Cavcav, “Kulüp başkanlarının sakal konusunda görüşlerini sordunuz mu?” sorusuna ise, “Kimsede ‘TIK’ yok canım” ifadesini kullandı. 

‘MİLLİ TAKIM VE FATİH TERİM HAKKINDA YORUM YAPMIYORUM’
Milli Takım ve Fatih Terim hakkında konuşmak istemediğini ifade eden Başkan İlhan Cavcav, “Brezilya maçını izledikten sonra Milli Takım’a seçilen futbolcu kardeşlerimin ortaya koydukları futbolu gördükten sonra, sahaya Gençlerbirliği takımını çıkarsaydım belki 4-0 yenilirdim ama daha iyi futbol oynardım” dedi. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: