Antalya’da kurs zamanı

Tecavüzcü çete çökertildi

Serenay Sarıkaya’ya dava şoku

Molde gazisi Fenerbahçe Bursaspor’u evinde devirdi 2 – 1

Genç kızı sokak köpekleri parçaladı

Gündem 14 Mart 2015
421

Korkunç olay Eskişehir Batıkent Mahallesi Binay Sokak’taki villa tipi evlerin karşısındaki boş arazide gerçekleşti. Köpeklerin bir kadın cesedini parçaladığını gören vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

İhbar üzerine olay yerine gelen polislerin yaptığı araştırmada ölen kişinin, daha önce Tabip Odası Başkanlığı görevinde bulunan beyin cerrahı Op. Dr. Reyhan Pütün ile göz hastalıkları uzmanı Opr. Dr. Serpil Pütün çiftinin bekar kızları Erinç Pütün olduğunu anlaşıldı. Genç Erinç Pütün’ün sırt çantası da cesedin yaklaşık 500 metre ilerisindeki boş arazide tespit edildi.

İnceleme yapan polisler hem cesedin hem de çantanın olduğu yerde köpeklerin ayak izlerinin bulunduğunu, Erinç Pütün’ün sokak köpeklerinin saldırısı sonucu ölmüş ihtimalinin olabileceğini belirtti. Hayvan sever bir kişi olduğu bilinen Erinç Pütün’ün, zaman zaman bu bölgeye giderek, sokak köpeklerine yiyecek veriyordu.

Ünlü beyin cerrahı Op. Dr. Reyhan Pütün ile göz hastalıkları uzmanı Opr. Dr. Serpil Pütün çiftinin kızı Erinç Pütün’ün parçalanmış cesedi, otopsi için Eskişehir Osmangazi üniversitesi Hastanesi morguna götürüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: