Bu Tarz Benim’de elenen belli oldu!

Paralel yapıya büyük operasyon

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Herkese göre Atatürk yoktur”

‘Ulan İstanbul’a damga vuran şarkı!

Genç kız intihar etmek için trenin önüne atladı

Gündem 19 Mayıs 2015
370

Manisa’nın Şehzadeler Beldesinde, bilinmeyen bir nedenle bunalıma giren 15 yaşlarındaki bir genç kız, yolcu treninin önüne atlayarak intihara teşebbüs etti. Ağır yaralı kurtulan genç kızın avucunda, beş ayrı isim ile beraber “Sizler benim en sevdiğim kişilersiniz” yazdığı bilgisine ulaşıldı.

Korkunç olay, bugün saat 10.00 sıralarında, Kuşlubahçe Köprüsü yakınlarında oldu. Henüz ismi belirlenemeyen genç kız, bilinmeyen bir nedenle, İzmir Alsancak Garı’ndan Balıkesir’in Bandırma beldesi’ne giden 31001 sefer sayılı mavi trenin önüne atladı. Yapılan ani frene karşın genç kız, trenin altında kaldı. İhbar üstüne vukaat yerine gelen sağlık personelleri, ağır yaralı genç kızı ambulans ile Manisa Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Tedaviye alınan genç kızın herhangi bir tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Asayiş tarafından ifadesine başvurulan makinistler C.K. ile Z.D.’nin, genç kızın tren raylarının önüne aniden atladığını ve fren yapmalarına karşın vukaatı engelleyemediklerini dediği bilgisine ulaşıldı. İfadelerinin alınmasının akabinde serbest bırakılan makinistler, sefere devam etti. Ağır yaralı kurtulan genç kızın avucunda, beş ayrı isim ile beraber ‘Sizler benim en sevdiğim kişilersiniz’ yazdığı bilgisine ulaşıldı. Genç kızın kimliğini belirlemeye çalışan polis, vukaatla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: