MHP Giresun’a bir aday daha

Uyarı geldi! Kuvvetli kar yağışı şiddetini artıracak

Yeni orman için 1000 kişi çabalıyor

Kimlik fotokopisi verirken dikkat!

Genç kadın bakın neden koruma talep etti!

Gündem 23 Nisan 2015
319

İstanbul, Çekmeköy’de hem sevgilisi hem de aldatıldığını öğrenen kocası tarafından tehdit edildiğini söyleyen 3 çocuk annesi kadın, karakola başvurarak koruma talep etti. 2 erkeğin şantaj ve tehditten hapsi isteniyor.

SEVGİLİ KOCAYA ULAŞTI

Çekmeköy oturan 3 çocuk annesi D.T., (30) Facebook’tan tanıştığı Ömer Ç. (29) ile bir ay beraberlik yaşadı. Sevgilisine çektiği çıplak fotoğraflarını da gönderdi. Kısa süre akabinde Ömer Ç., elindeki fotoğraflarla genç kadına şantaj yapmaya başladı. Ardından kocası Ersin T.’ye (35) ulaştı.

FOTOĞRAFLI MESAJ

Ersin T.’ye eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen Ömer Ç., elindeki fotoğrafları da gönderdi. Çıplak fotoğrafları gören Ersin T. de, karısını evden kovdu. Karakola giden genç kadın eşinin kendisini öldürebileceğini dedi, sevgilisinin de tehdit ettiğini belirtti. Hem eşi hem de sevgilisi ile ilgili uzaklaştırma kararı verilmesini istedi, koruma talep etti.

“OYUN OYNUYORDU”

Ersin T., “Eşim bir aydır yatağa gelmiyor, Facebook’ta oyun oynadığını söylüyordu. Resimler gelir gelmez karım evden kaçtı. Onu tehdit etmedim” dedi.

İKİ ERKEĞE İDDİANAME

Anadolu Adalet Sarayı Cumhuriyet Savcılığı, Ömer Ç.’nin, kadına ‘şantaj’ ve eşi Ersin T.’ye yönelik ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ten 5 seneye kadar hapisle cezalandırılmasını istedi. Aldatılan koca Ersin T.’nin de, eşine ve sevgilisi Ömer Ç.’ye yönelik ‘hakaret’ ve ‘tehdit’ten cezalandırılması talep edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: