Öcalan yemin etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Türkiye sanatçısını linç ediyor

THY’de o proje başlıyor

Dikkat elektrik kesintisi var

Genç başkan tutunamadı

Gündem 16 Nisan 2015
325

8 Nisan’da Turgutluspor’da yapılan olağanüstü genel kurulda koltuğu Mustafa Kocatürk’e devreden Adnan Demirel’in futbolculuğu gibi, başkanlığı çok kısa sürdü. Demirel Turgutluspor’un altyapısından yetiştikten sonra aralarında Altay, Bucaspor, Elazığspor ve Göztepe’nin de yer aldığı pek çok kulüpte forma giydi. Ardından Demirel, 2009 yılında geçirdiği sakatlık yüzünden henüz 26 yaşındayken yeşil sahalara veda etti. Daha sonra  Demirel, sezon başında yapılan genel kurulda henüz 31 yaşında Turgutluspor’a başkan oldu.

EKONOMİK SORUNLARI AŞAMADI

Doğru hamleler yapmasına rağmen ekonomik sıkıntılarla boğuşan Adnan Demirel, takımı bir türlü düşme potasından kurtulamadı. Son haftalara gelindiğinde kongre kararı alıp görevi mali açıdan daha güçlü bir yönetime devreden Demirel, 10 aylık başkanlık macerasını sonlandırdı.

Görevini sonlandıran Adnan Demirel “Geçen sezona oranla yüzde 40 daha az bir bütçeyle yola çıktık. Başarısızlıktan veya parasızlıktan değil yerel yönetimden destek görmediğim için ayrıldım. Ne olursa olsun, Turgutluspor’un düşmeyeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: