Lider Beşiktaş İstanbul’da

Başakşehir futbolculara kişilik eğitimi verecek

Sevgilisiyle kalanlar polis olamıyor !

İncil’e el basmadı !

Genç aşık faytonla etrafa para saçtı!

Gündem 9 Mayıs 2015
299

İzmir’de 24 yaşındaki Fatih D., sevdiği kıza ‘Senin için Saat Kulesi’ni bile satın alırım’ mesajı vermek için, kiraladığı faytonla geldiği Konak Meydanı’nda, etrafa sahte düğün euro’ları saçtığı görüldü.

Zabıta görevlileri, çevreyi kirleten Fatih D.’ye saçtığı sahte banknotları tek tek toplattı.
Bir fayton kiralayıp Konak Meydanı’na gelen Fatih D., yanındaki çantadan çıkardığı 100, 200, 500’lük sahte düğün euro’larını havaya savurmaya başlayınca çevredeki vatandaşlar şaşırdı. Fatih D.’nin tarihi İzmir Saat Kulesi’nin çevresinde tur atan faytondan saçtığı sahte dövizler meydanda uçuşurken, bazı yurttaşlar gerçek sanarak toplamaya başladı, ne olduğunu sonra anladı.

ZABITA OLAYA DUR DEDİ

İzmir Saat Kulesi’nin çevresinde dönmeye devam eden fayton, zabıta ekibi tarafından durduruldu. Zabıta görevlilerinin neden böyle bir şey yaptığını sorduğu Fatih D., sevdiği kıza ‘Senin için Saat Kulesi’ni bile satın alırım’ mesajı vermeye çalıştığını ifade etti. Zabıta görevlileri saçtığı sahte banknotlarla çevreyi kirleten Fatih D.’den, bunları toplamasını istedi. Sergilediği bu şovu görüntülemeleri için meydana gelen arkadaşlarının da yardım ettiği Fatih D., etrafa saçtığı sahte euro’ları tek tek topladığı görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Bunlar da var!
Silivri’de sandal devrildi

Silivri’de sandal devrildi

9 Kasım 2014
332
Kulüp başkanı kaleye geçti!

Kulüp başkanı kaleye geçti!

27 Kasım 2014
276
Güzellik elçisi Sinem

Güzellik elçisi Sinem

9 Aralık 2014
416
Bayrağı yaktılar!

Bayrağı yaktılar!

5 Ocak 2015
263

%d blogcu bunu beğendi: