Bu evde tarih yatıyor!

Bilek güreşi yaparken korkutucu kaza!

Vagonlar Irak için yola çıktı

Timsah Arena’da drenaj çalışmaları başladı

Gaziantepspor Sivas’a bileniyor

Spor 27 Ocak 2015
303

Okan Buruk yönetiminde antrenmana çıkan oyuncular, düz koşu ile başladı. Açma germe hareketleri ile antrenmanı sürdüren siyah kırmızılı futbolcular, dar alanda kısa paslaşma yaptı.

HEDEFE GİDİYORUZ

Antrenman öncesi gazetecilere konuşan Okan Buruk, zorlu bir haftaya başlayacaklarını belirterek, “17 maçlık periyodu tamamladık. Tabi ki, burada topladığımız 24 puan bizim hedeflerimize ulaşmamızda ve ileriye daha iyi bakabilme adına çok önemli. Alt taraftan hep uzaklaşmak istediğimizi söylemiştik. İnşallah bu doğrultuda gidiyoruz. Zorlu bir haftaya başlayacağız. Önce kupa maçını daha sonra lig maçını kazanmak istiyoruz” dedi.

TRANSFER OLABİLİR

“Ocak dönemi araya girmeden çalışmalara başlamıştık ama devre arası transfer en zor transfer dönemi. Maliyeti yüksek oyuncular var, bonservis ücreti isteyen oyuncular var. Bunları almakta bizim için şu anlık zor. Takımımıza en çok fayda getirecek oyuncuları toplamaya çalışıyoruz. Bu bağlamda görüşmelerimiz sürüyor. Ferhat Ayaz bize katılmıştı. Joao Vitor da bize katılacak ve yarından itibaren antrenmanlara katılacak. Çalışmalarımız sürüyor, transfer yapmak için transfer yapmayacağız.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: