Meme kanseri aşısında flaş gelişme

Mavi Marmara unutulmuyor

İstiklal Marşı yarışmasında duygulu anlar

Kemal Kılıçdaroğlu: “CHP halkın partisidir”

Feshanede Artvin Günleri sona erdi

Gündem 20 Nisan 2015
351

Feshane Kongre ve Fuar Merkezi’nde 4 gündür devam eden Artvin Tanıtım Günleri bitti. 500 binin üstünde kişinin ziyaret ettiği Artvin Tanıtım Günleri’nde birçok tesirlik yer aldı.

Bu zamana kadar Artvin’in hep coğrafyasıyla ve doğasıyla ön plana çıkarıldığını, bu sene ise canlı sahne performanslarıyla kültürel tesirlikler gerçekleştirildiğine vurgu yapan Artvin Tanıtım Günleri Organizasyon Proje Koordinatörü Sefa Turan, bütün ritüelleriyle gerçekleşen köy düğününden 10 bin kişinin katılımıyla yapılan atabarı rekor testisine kadar çok renkli faaliyetlerin yapıldığını dedi. Etkinliğin ilk gününden itibaren birçok milletvekili, belediye başkanı, kaymakam ve valinin geldiğini ifade eden Turan, “Artvin’den gelen birçok yazar ve sanatçımız da burada stantlar açtı. Artvin sadece coğrafi olarak değil insani ve kültürel yönüyle de çok gelişmiş bir şehir” dedi.

Yaklaşık 6 aydır 2 vakıf, 3 federasyon ve Artvinli birçok dernekle beraber bu çalışmayı yürüttüklerini dile getiren Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar, “Bugün 4. ve son gün. İlk gününden beri çok güzel bir katılım oldu. Herkesi Artvin’e bekliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.


%d blogcu bunu beğendi: